7 problemos, su kuriomis bananai susidoroja geriau už tabletes

2019-11-24 Autorius WorldRecipes.lt

7 problemos, su kuriomis bananai susidoroja geriau už tabletes
Bananai – tai nuostabūs ir skanūs vaisiai, kurie privalomai turėtų įtraukti į visų žmonių mitybą. Jie yra prisotinti natūralių cukrų bei ganėtinai didelio kiekio ląstelienos, papildančios kiekvieno organizmą energija. Neskaitant jų kaloringumo, yra įrodyta, kad bananai puikiai sugeba susidoroti su daugybe problemų.

Jeigu Jūs iki šiol manimi netikite, pabandome valgyti bananus bei garantuotai pasijusime žymiai geriau. Bananai yra mėgstami daugybės žmonių vaisiai. Bet daugelis žmonių net nežino, kad bananais galima pakeisti kai kurias tabletes.

Tabletės iš vaistinių tvirtai žengę į mūsų gyvenimus, bet kai kuriais atvejais pabandykite jas pakeisti bananais. Skaitom!

Ingredientai

  Recepto paruošimas

 1. 1. Hipertonija: Daugelis žmonių, kurie kenčia nuo hipertonijos, gauna nepakankai kalio. O druskų, atvirkščiai, jų organizme yra nereikalingas perteklius. Kalis suriša druskas bei pašalina jas iš organizmo. Dėl šios priežasties, valgome kalio prisotintus bananus ir sumažinme savo spaudimą.
 2. 2. Streso lygio mažinimas: Bananas visiškai užtikrintai yra laikomas geriausiu antistresiniu vaisiumi. Jame yra būtinų vitaminų ir mikroelementų, įtakojančių žmonių medžiagų apykaitą, kuri taipogi yra susijusi su streso lygiu organizme.
 3. Reklama
 4. 3. Regėjimo gerinimas: Bananai savyje turi ir vitamino A, kuris turi didžiulę reikšmę akių sveikatai. Kiekvieno žmogaus kūnui reikalingas tam tikras vitamino A kiekis kiekvieną dieną, kad sumažintų vištakumo išsivystymo riziką. Moterims reikia maždaug 700 mikrogramų per dieną, o vyrams šiek tiek daugiau - beveik 900.
 5. 4. Vidurių užkietėjimas bei meteorizmas: Bananai savyje turi tokios medžiagos kaip pektinas, kuris yra atsakinga už sunkiųjų metalų bei kitų toksinų pašalinimą iš kūno. Bananai taip pat nuostabus probiotikas, kuris stimuliuoja virškinimo procesą. Jie taipogi mažina dujų susidarymą ir veikia tarsi švelnūs laisvinamieji.
 6. 5. Pagalba esant PMS: Bananai savyje turi vitamino B6, kuris teigiamai veikia cukraus lygį ir puikiai padeda sumažinti negatyvius PMS simptomus. Šis vitaminas taip pat padės esant pilvo pūtimui bei sumažins erzinančias nuotaikų kaitas.
 7. 6. Depresija: Bananai savyje turi triptofano, kuris padidina hormono serotonino išsiskyrimą. Nors bananai nepadeda susidoroti su rimtu sielvartu, suvalgydami vos po 2 vaisius per dieną, jūs tikrai pašalinsite lengvą liūdesį.
 8. 7. Svorio mažinimas: Bananai yra itin gardūs vaisiai ir gali būti lengvai įtraukiami į bet kurio žmogaus dietą. Bananuose taip pat yra daug vandenyje tirpios ląstelienos. Kai skaidulos patenka į kiekvieno virškinamąjį traktą, jos susiurbia vandenį ir sulėtina virškinimą, o tai reiškia, jūs tiesiog ilgiau jausitės sotūs.
 9. 8. Rekomendacija: Daugiau sveikos mitybos receptų rasite: Sveika mityba ir receptai.

Birutė

Su vienu bananu niemo nepakeisi. Reikia valgyti kilogramais..
Atsakyti

Daiva

Jei bananai chemiškai neapdoroti, tai gal ir kažkiek padėtų.
Atsakyti

Laima

Nereikia graužti žievės 😉

Lina

Valgau bananus per pusryčius ir pavakare ir jokio pagerejimo nepastebejau.Pirkau ekologiškus Rimi parduotuveje.Matyt į Lietuva veža nekokybiškus😊
Atsakyti

🙄

Tai ar stimuliuoja virškinimą ar lėtina? 😁😁😁
Atsakyti

Daiva

Bananai normalizuoja žarnyno veiklą, jei viduriai kieti, paminkstina, jei laisvi, kažkiek sukietina

Rasa

Asmeniskai man,nuo bananu auga kg. As ju nevartoju.
Atsakyti

Dainora

Ryte vietoj valgymo vienas bananas ir nevalgyti iki 12val.nieko, bet jeigu kemšate kituo maisto tai ir augs kg.

R.

Bananuose yra labai daug krakmolo, kurį organizmas atideda riebalų pavidale.. Metant svorį, jų rekomenduoja atsisakyti, ypač vakare!!!

sara

valgiau kuri laika bananus, uzkietino vidurius, labai, po savaite i tulika neidavau, ir dar pastoviai pilva pute. nebevalgau-viduriai susitvatke
Atsakyti

Blogis

Tai kiek surydavai?

Vaiful

Juos, kaip ir visus vaisius, reikia valgyti tusciu skrandziu. Jei maisote su maistu, tai ir darosi tokios problemos. Geriausai is ryto. Negalima valgyti daugiau nei 1 banano per diena. Jei skaiciuojate kalorijas - tai tik puse.

Regina

Taip bananai vertingi, bet tikrai dėl virškinimo veikia individualiai. Po operacijos negalima valgyti bananų.
Atsakyti

Regina

Bananai kelia cukrų ir labai... diabetikam kurie turi problemą su dideliu cukrumi NEVARTOTI.
Atsakyti

Rūta

Aš bananus valgau prie kavos. Manau vistiek geriau nei bandelės ar saldainiai 😉
Atsakyti

SiSi

Padeda, esant magnio trūkumui🍌
Atsakyti

Danutė

Mėgstu bananus, o žievė, palaikyta vandenyje - puiki priemonė ,,pamaitinti" orchidėjas....
Atsakyti

Aviža

Kas nori priaugti svorio labai tinka
Atsakyti

Stefutė

Paskaičius komentarus tai bananai vien blogis
Atsakyti
Grikių ir burokėlių salotos
(10)
Kaip sunokinti avokadą arba kaip greitai sunokinti avokadus?
(3)
Meškinio česnako nauda žmogaus organizmui
(1)