AIBE akcijų ir nuolaidų leidinys 2024-06-13 - 2024-06-26 akcijų ir nuolaidų leidinys

2024-06-13 - 2024-06-26
Dienos iki galiojimo pabaigos 11
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image

Kiti akcijų leidiniai

Kitų parduotuvių akcijų leidiniai

Aibė – tai didžiausias mūsų šalies prekybos įmonių aljansas, kuris vienija daugiau nei 1400 parduotuvių Lietuvoje ir Latvijoje. Prekybos įmonių tinklas buvo įkurtas 1999 metais, ir nuo to laiko sulaukė tikrai nemažo populiarumo. Aibė prekybos vietose galima įsigyti įvairios kasdien vartojamos produkcijos, kuri visuomet džiugina itin patraukliomis kainomis.

Aibė leidinys – raskite geriausias akcijas!


Specialus Aibė akcijų leidinys leidžia sužinoti apie įvairius šiuo metu vykstančius pasiūlymus. Aibė nuolaidos yra nuolatos atnaujinamos, todėl pirkėjai turi galimybė rasti jiems aktualiausios produkcijos, kuri yra siūloma kur kas mažesne kaina. Planuojate apsilankyti Aibė parduotuvėje? Nepamirškite peržiūrėti šiuo metu galiojančių akcijų!

Aibė akcijų leidiniai yra atnaujinami maždaug kas dvi savaites, todėl galite būti užtikrinti, kad spėsite pasinaudoti pačiais geriausiais pasiūlymais. Visai nesvarbu, kaip dažnai planuojate apsipirkimą: kas kelias dienas, kas savaitę ar dar rečiau, planuojant apsipirkimą tikrai gali praversti specialus Aibė leidinys, kuriame rasite visą svarbiausią informaciją apie galiojančias akcijas ir kitus ypatingus pasiūlymus.

Esate įpratę apsipirkti internetu? Turime gerų naujienų Rokiškio, Kavoliškio ir Bajorų gyventojams! Aibė parduotuvė taip pat siūlo maisto pristatymą į namus, tad galite pasvarstyti ir apie tokią apsipirkimo galimybę. Pasirinktos prekės gali būti pristatytos jūsų nurodytu adresu, taigi, įsigyti reikalingų prekių galėsite nė neišeidami iš namų.

Aibė asortimentas, kuriam dažniausiai taikomos nuolaidos:

Aibė nuolaidų katalogas džiugina daugybe įvairių ypatingų pasiūlymų, todėl naudinga apžvelgti, kokiems produktams nuolaidos yra taikomos dažniausiai:
- Žuvies produktai (silkė, žuvies piršteliai, ir t.t.);
- Mėsos produktai (dešrelės, vištiena, dešros, paruošti mėsos gaminiai);
- Pieno produktai (pienas, sūris, sviestas, sūreliai, jogurtas, ir t.t.);
- Gėrimai (kava, gaivieji gėrimai, sultys, ir t.t.);
- Vaisiai ir daržovės (apelsinai, kiviai, greipfrutai, pomidorai, agurkai, bulvės, ir t.t.);
- Desertai ir konditerijos gaminiai (saldainiai, sausainiai, šokoladas, ir t.t.);
- Higienos prekės (dantų pasta, burnos skalavimo skystis, šampūnas, ir t.t.);
- Namų apyvokos prekės (buitinė chemija, skalbimo milteliai, indai, ir t.t.);
- Gyvūnų prekės (sausas maistas šunims, konservai katėms, ir t.t.);
- Kita (apatinis trikotažas, kojinės, pirštinės, ir t.t.)

Naudinga informacija apie Aibė parduotuvę

Nuolaidų kortelė „Aibė Jums“ suteikia galimybę naudotis išskirtinėmis nuolaidomis ir kitomis privilegijomis. Su šia lojalumo kortele gali būti taikomos papildomos nuolaidos ir suteikiama galimybė naudotis išimtinai tik kortelių savininkams skirtais pasiūlymais. Šią nuolaidų kainą galima įsigyti už simbolinę kainą - individuali kortelė kainuoja vos 0,99 €, o šeimai skirtą lojalumo kortelę (ją sudaro dvi atskiros kortelės) įsigysite už 1,2 €.

Prieš vykstant į Aibė prekybos vietą visuomet naudinga pasidomėti šiuo metu galiojančiais pasiūlymais, nes tai padeda paprasčiau planuoti apsipirkimo procesą ir užtikrina, kad apsipirkimo metu išleisite dar mažiau pinigų. Taigi, kokiais ypatingais pasiūlymais pasinaudosite šiandien?

AIBE akcijų ir nuolaidų leidinys 2024-06-13 - 2024-06-26