ČIA akcijų ir nuolaidų leidinys 2024-06-18 - 2024-06-27 akcijų ir nuolaidų leidinys

2024-06-18 - 2024-06-27
Dienos iki galiojimo pabaigos 7
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image

Kiti akcijų leidiniai

Kitų parduotuvių akcijų leidiniai

Čia Market Akcijos Leidinys (Naujas) 


Prekybos centras Čia - 2006 metais įkurtas mažmeninės prekybos tinklas, įsikūręs jau 50 Lietuvos miestų. Parduotuvė siekia patenkinti įvairiausių klientų poreikius ir kuo geriau juos aptarnauti, skatinti prekybos efektyvumo didinimą, plėtoti prekių pasiūlą. „Greita ir patogu!” credo besivadovaujantis Čia prekybos centras teigia, kad jų misija yra „Pagarba klientui = jo laiko taupymas!”

Čia Market nuolaidų leidinys

Čia leidinys padeda pirkėjams sužinoti, kokios patraukliausios nuolaidos yra būtent dabar. Čia Market akcijos ir pasiūlymai yra nuolat atnaujinami, todėl visuomet rasite pačią naujausią informaciją apie konkrečią prekę. Apačioje pateiktas leidinys siūlo geriausius pasiūlymus šiuo metu. Rask akciją, tinkamiausią sau!
 
Nors parduotuvės yra daugybėje Lietuvos miestų, mažmeninių prekių tinklas siūlo apsipirkti ir internetu. Siūlomoms prekėms yra taikomos tos pačios Čia akcijos bei nuolaidos. Minimali apsipirkimo suma - 20 eurų. Jei perkama daugiau nei 30 eurų, pristatymas į nurodytą vietą maisto teritorijoje yra nemokamas.
 
Čia Market kataloguose visuomet žymimos naujienos, dienos prekės ir pasiūlymai, turintiems Čia nuolaidų kortelę. Taip pat pirkėjus džiugina savaitgalio akcijos.

Čia leidinio prekės ir dažniausiai taikomos nuolaidos

Čia parduotuvėse galima rasti prekių kiekvienai dienai - gausu maisto prekių, šaldyto maisto, bakalėjos, higienos, namų ūkio, gyvūnų prekių, alkoholio bei kt. gėrimų. Parduotuvė užtikrina, kad visos teikiamos paslaugos, produktai ir prekybos centrai yra kokybiški, saugūs ir patikimi, o kainos  prieinamos. Čia Market laiko, kad patikimumas yra pažadėtas realumas, susitarimų ir įsipareigojimų laikymasis, tad siekiama įgyvendinti visus susitarimus ir įsipareigojimus.
 
Prekybos tinklas prioretizuoja paslaugų ir malonų klientų aptarnavimą, tad kuria itin artimą bendravimą su klientais ir rūpinasi tuo, kas svarbu pirkėjams, iš anksto stengiamasi išpildyti jų norus ir poreikius. 

Naudinga informacija apie Čia Market

Prekių kiekis ribotas, riboto kiekio prekės parduodamos nuo leidinyje nurodytos datos, jomis prekiaujama iki kol baigiasi atsargos. Nors naujausias prekių katalogas ir rodo naujausius pasiūlymus, kai kurios prekės dėl didelės paklausos gali būti išparduotos jau pirmą prekių pardavimo dieną. Skirtingose parduotuvėse gali būti skirtingų dydžių, spalvų, modelių prekės. Jei pateiktos kainos ar kita informacija nesutampa su parduotuvėse pateiktomis kainomis ir informacija, laikykite tai klaida. ČIA akcijų ir nuolaidų leidinys 2024-06-18 - 2024-06-27