GRŪSTE akcijų ir nuolaidų leidinys 2024-06-10 - 2024-06-19 akcijų ir nuolaidų leidinys

2024-06-10 - 2024-06-19
Dienos iki galiojimo pabaigos 2
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image

Kiti akcijų leidiniai

Kitų parduotuvių akcijų leidiniai

Grūstė – 1992 m. įsikūrusi įmonė, kurios pagrindinė veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba maisto produktais ir pramoninėmis prekėmis, viešojo maitinimo paslaugos. „Lengva pamiršti rūpesčius“ šūkiu besivadovaujanti Grūstė sėkmingai plečia savo veiklą ne tik prekiaudama ir siūlydama pirkėjams patraukliausius pasiūlymus, tačiau ir teikdama maitinimo paslaugas daugiau kaip 100 maisto gamybos objektų visoje Lietuvoje.

Grūstė leidinys - informacija apie akcijas


Grūstės leidinys padeda klientams sužinoti, kokios patraukliausios nuolaidos yra būtent dabar. Grūstė akcijos ir pasiūlymai yra nuolat atnaujinami, todėl visuomet rasite pačią naujausią informaciją apie konkrečią prekę. Apačioje pateiktas leidinys siūlo geriausius pasiūlymus šiuo metu. Rask, kokia nuolaida tinkamiausia tau!
Grūstė katalogas praneša klientams ne tik apie prieinamiausias nuolaidas, akcijas, tačiau ir žaidimus bei išskirtines prekes per šventes: per Velykas, Kalėdas, mokslo metų pradžią ir kt. Pirkiniai gali būti užsakomi ir internetu. Grūstė ESHOP arba Grūstė maistas į namus – tai galimybė nusipirkti maisto ir ne maisto prekių neišeinant iš namų, o prekes gauti patogiausiu laiku. Minimali užsakymo vertė – 40 eur., taikomas 0.29 eur. prekių pakavimo mokestis. Pristatymas mieste yra nemokamas, užmiestyje -2.90 eur. Sekmadieniais prekės nepristatomos.

Grūstė parduotuvės prekės, kurioms dažniausiai taikomos nuolaidos

Grūstė Lt akcijos taikomos plačiam Grūstė prekių asortimentui: daržovėms, vaisiams, uogoms, pieno produktams, kiaušiniams, duonos gaminiams, konditerijai, mėsai, žuviai, bakalėja, alkoholiniams ir nealkoholiniams gėrimams, maistui gyvūnams, buitinei chemijai, namų apyvokos, kanceliarinėms, higieninėms prekėms ir kt. Grūstė kaip savo sėkmės pagrindą laiko kompetentingus, entuziastingus ir pozityvius savo darbuotojus, kurie daug dirba, kad klientai lengvai ir be rūpesčių gautų reikalingus, mėgstamus produktus ir aukščiausios kokybės maitinimo paslaugas.

Naudinga informacija apie Grūstė parduotuvę

Grūstė rekomenduoja savo pirkėjams įsigyti lojalumo kortelę, kurioje galima kaupti Grūstė pinigų. Sukauptus pinigus matysite tinklalapyje arba, apsipirkus parduotuvėje, pirkinių kvite. Sukauptais pinigais galima padengti net 99 proc. pirkinių sumos, bus taikomos specialios nuolaidos prekėms bei prekių grupėms.

Prekių kiekis ribotas, riboto kiekio prekės parduodamos nuo leidinyje nurodytos datos, jomis prekiaujama iki kol baigiasi atsargos. Nors naujausias prekių katalogas ir rodo, kokios yra naujausios Grūstė akcijos bei pasiūlymai, kai kurios prekės dėl didelės paklausos gali būti išparduotos jau pirmą prekių pardavimo dieną. Skirtingose parduotuvėse gali būti skirtingų dydžių, spalvų, modelių prekės. Jei pateiktos kainos ar kita informacija nesutampa su parduotuvėse pateiktomis kainomis ir informacija, laikykite tai klaida.

GRŪSTE akcijų ir nuolaidų leidinys 2024-06-10 - 2024-06-19