KUBAS akcijų ir nuolaidų leidinys 2024-07-23 - 2024-08-01 akcijų ir nuolaidų leidinys

2024-07-23 - 2024-08-01
Dienos iki galiojimo pabaigos 7
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image

Kiti akcijų leidiniai

Kitų parduotuvių akcijų leidiniai

Kubas – tai prekybos tinklas, įsteigtas 2000 m. Šiauliuose ir dabar esantis daugybėje Lietuvos miestų. Parduotuvė Kubas visuomet tobulina savo aplinką, asortimentą bei aptarnavimo kultūrą ir teigia, kad pokyčių iniciatoriai – pirkėjai ir jų poreikiai, apsipirkimo įpročiai. „Visada žemos kainos!“ filosofija besivadovaujantis Kubas prekybos centras reguliariai rengia įvairias nuolaidų akcijas, žaidimus ir siūlo išskirtinį prekių asortimentą už itin patrauklias kainas. 

Kubas leidinys


Kubas leidiniai padeda pirkėjams sužinoti, kokios patraukliausios nuolaidos yra būtent dabar. Kubas akcijos ir pasiūlymai yra nuolat atnaujinami, todėl visuomet rasite pačią naujausią informaciją apie konkrečią prekę. Apačioje pateiktas leidinys siūlo geriausius pasiūlymus šiuo metu. Rask, kokia nuolaida tinkamiausia tau! 
Kubas katalogas praneša klientams ne tik apie prieinamiausias nuolaidas, akcijas, tačiau ir žaidimus, išskirtines prekes, pateikia garsių prekinių ženklų produktus mažiausiomis kainomis rinkoje.

Kubas prekės

Kubas parduotuvėse galima rasti visko, ko reikia kiekvienai dienai - prekių tinklas siūlo itin platų prekių pasirinkimą. Parduotuvėse gausu maisto produktų – daržovės, vaisiai, mėsos, žuvies, pieno, bakalėjos gaminiai, gaivieji gėrimai, alkoholis. Galima rasti higienos, gyvūnų, namų ūkio, buities ir kt. prekių kaip žieminės palapinės.
Taupant pirkėjų laiką ir pinigus, taikomas patogus prekių išdėstymas, padėsiantis lengvai ir greitai rasti tai, ko reikia kasdienai. Pirkėjai renkasi Kubo parduotuves ne tik dėl patogios strateginės padėties, greito bei malonaus aptarnavimo, bet ir dėl įvairesnio prekių asortimento, žemų kainų bei lanksčios nuolaidų sistemos.

Naudinga informacija apie parduotuvę

Prekių kiekis ribotas, riboto kiekio prekės parduodamos nuo leidinyje nurodytos datos, jomis prekiaujama iki kol baigiasi atsargos. Nors naujausias prekių katalogas ir rodo, kokios yra naujausios PC Kubas akcijos bei pasiūlymai, kai kurios prekės dėl didelės paklausos gali būti išparduotos jau pirmą prekių pardavimo dieną. Skirtingose parduotuvėse gali būti skirtingų dydžių, spalvų, modelių prekės. Jei pateiktos kainos ar kita informacija nesutampa su parduotuvėse pateiktomis kainomis ir informacija, laikykite tai klaida.

KUBAS akcijų ir nuolaidų leidinys 2024-07-23 - 2024-08-01