TAU akcijų ir nuolaidų leidinys 2024-07-24 - 2024-08-02 akcijų ir nuolaidų leidinys

2024-07-24 - 2024-08-02
Dienos iki galiojimo pabaigos 8
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image

Kiti akcijų leidiniai

Kitų parduotuvių akcijų leidiniai

Tau Elimart Akcijos Leidinys Naujas


Tau Elimart – nuo 1998 m. veikianti ir besiplečianti prekybos sistema, šiuo metu esanti patogiausiose ir reikalingiausiose pirkėjams vietose. Pirkėjų pasitikėjimą užsitarnavęs prekybos centras tau brangina kiekvieną klientą ir siūlo patraukliausias akcijas, lošimus, nuolaidas bei kitus ypatingus pasiūlymus. Pats geriausias būdas įsitikinti visais Tau privalumais – čia apsilankyti.

Tau Elimart leidinys

Tau leidinys padeda pirkėjams sužinoti, kokios patraukliausios akcijos Tau parduotuvėje yra būtent dabar. Tau Elimart akcijos ir pasiūlymai yra nuolat atnaujinami, todėl visuomet rasite pačią naujausią informaciją apie konkrečią prekę. Apačioje pateiktas leidinys siūlo geriausius pasiūlymus šiuo metu. Rask, kokia nuolaida tinkamiausia tau!

Tau prekės, kurioms dažniausiai taikomos nuolaidos

Parduotuvės asortimentas puikiai tinka tiek naujovių nevengiančiam, tiek atsargesniam pirkėjui. Tau akcijos taikomos ne tik maisto prekėms, bet ir higienos priemonėms, indams, kitiems namų ūkio reikmenims. Tau turi konditerijos, kulinarijos bei mėsos perdirbimo cechus, atitinkančius Europos Sąjungos reikalavimus. Dėl to prekybos centre Tau galima pigiai nusipirkti įvairių rūšių salotų, mišrainių, pusgaminių, kepinių, mėsos gaminių, kurie puikiai tinka kiekvienam. Čia galima užsisakyti skoningai serviruotų bei šviežių konditerijos – kulinarijos gaminių.

Taupant pirkėjų laiką ir pinigus, taikomas patogus prekių išdėstymas, padėsiantis lengvai ir greitai rasti tai, ko reikia kiekvienai dienai. Skiriamas išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. 

Naudinga informacija apie Tau parduotuvę

Tau savo lojaliausiems klientams siūlo įsigyti Tau nuolaidų kortelę. Kortelėje sukauptais Tau pinigais galima atsiskaityti prekybos centruose Tau, padengiant net iki 90 proc. savo pirkinių sumos. Sukauptų pinigų likutį galima matyti pirkinių kvite.

Prekių kiekis ribotas, riboto kiekio prekės parduodamos nuo leidinyje nurodytos datos, jomis prekiaujama iki kol baigiasi atsargos. Nors naujausias prekių katalogas ir rodo, kokios yra naujausios Tau akcijos bei pasiūlymai, kai kurios prekės dėl didelės paklausos gali būti išparduotos jau pirmą prekių pardavimo dieną. Skirtingose parduotuvėse gali būti skirtingų dydžių, spalvų, modelių prekės. Jei pateiktos kainos ar kita informacija nesutampa su parduotuvėse pateiktomis kainomis ir informacija, laikykite tai klaida.

TAU akcijų ir nuolaidų leidinys 2024-07-24 - 2024-08-02