Angliškas ryžių pudingas pagal Beatą

2020-05-07 Autorius WorldRecipes.lt

Angliškas ryžių pudingas pagal Beatą
Noriu pratęsti savo gaminamų pudingų temą. Neseniai rašiau apie prancūzišką ryžių pudingą, o vieną vakarą sugalvojau, kad laikas pagaminti ir tradicinį anglišką pudingą. Mano dukra vis kartojo, kad tai tiesiog itin skani ryžių košė. Na taip, daugelio mūsų supratimu tai bus košė, bet tikrai fantastiškai gardi. Ir tam reikės vos 4 ingredientų.

Ingredientai

  • pienas: 1 litro
  • apvalūs ryžiai (skirti pudingui): 120 gramų
  • cukrus: 2 šaukštų
  • vanilės ankštys: 0,5

  Recepto paruošimas

 1. 1. Pirmiausia orkaitę įkaitiname iki 150 laipsnių temperatūros.
 2. 2. Pieną užviriname.
 3. Reklama
 4. 3. Tada ryžius, cukrų ir perpjautą vanilės ankštį sudedame į Tupperware UltraPro kepimo indą (tinka ir kitas, bet aš naudojau tokį) ir užpilame verdančiu pienu.
 5. 4. Viską išmaišome, uždengiame ir paliekame orkaitėje dviems valandoms.
 6. 5. Štai ir viskas! Lepinamės!
 7. 6. Pastebėjimas: Pastangų gaminant reikia itin minimaliai, o rezultatas fantastinis. Ryžiai sugeria visą pieną ir tampa tarsi kreminiai. Aš gal norėčiau dar skystesnės konsistencijos, tai kitą kartą litrui pieno bandysiu dėti tik 100 gramų ryžių. Tik noriu perspėti, kad iš tokio kiekio gaunasi trys nelabai didelės porcijos. Man ir dukrai buvo labai skanu valgyti tiesiog taip, o sūnus paprašė šiek tiek juodųjų serbentų uogienės. Su uogiene taip pat labai skanu. Interneto rašoma, kad tokį pudingą galite patiekti ir šaltą su uogomis, tarsi desertą. Nežinau koks skonis, nes visas pudingas buvo sunaikintas dar šiltas.:)
 8. 7. Patarimas: Vietoje vanilės ankšties galite dėti cinamono lazdelę ir kardamono sėklytę. Arba apelsino žievelės. Arba citrinos. Arba džiovintų vaisių. Trumpai tariant, variacijų galybės.:)
 9. 8. Rekomendacija: Daugiau pudingo receptų rasite: Pudingo receptai.