Česnakinė bulvių košė su keptais česnakais

2021-01-12 Autorius WorldRecipes.lt

Česnakinė bulvių košė su keptais česnakais
Tokia bulvių košė yra itin populiari už Atlanto. Aš asmeniškai jos pirmą kartą paragavau keliaudama Amerikoje, kur ko ne kiekviename restorane galima pasirinkti, paprastą bulvių košę arba bulvių košę su česnakais. Nuo tų dienų, aš ir namie dažnokai renkuosi šitą - su česnakais. Orkaitėje iškepti česnakai nebeturi aitrumo ir aštraus skonio kaip švieži, tad nepabijokite, kvapių pasekmių tikrai nebus.

Ingredientai

  Recepto paruošimas

 1. 1. Įkaitiname orkaitę iki 200 laipsnių temperatūros.
 2. 2. Perpjauname česnako galvutes horizontaliai.
 3. Reklama
 4. 3. Kiekvieną dalį pašlakstome puse šaukšto alyvuogių aliejaus, suvyniojame į aliuminio foliją ir kepame įkaitintoje orkaitėje maždaug 25 minutes.
 5. 4. Per tą laiką, bulves nuskutame.
 6. skutamos bulvės
 7. 5. Supjaustome bulves nedideliais kubeliais.
 8. supjaustytos bulvės nedideliais kubeliais
 9. 6. Verdame pasūdytame vandenyje kol išvirs.
 10. 7. Kai jau baigiasi česnakų kepimo laikas, imame juos iš orkaitės ir truputį atidarome kiekvieną ryšulėlį kad jie atvėstų tiek, kad būtų įmanoma paliesti pirštais.
 11. 8. Į lėkštę apverčiame kiekvieną puselę ir truputį spustelime pirštais, skiltelės turėtų iškristi, o likusias iškrapštome peilio galu.
 12. 9. Sutriname česnakus šakute.
 13. 10. Kai jau bulvės išverda, nusunkiame jas ir sugrūdame grūstuve, dedame sviestą, supilame pieną ir viską gerai sugrūdame, kaip ir gaminant įprastą bulvių košę.
 14. 11. Kai jau pasiekiame norimą konsistenciją pagardiname pipirais, sudedame trintus česnakus ir išmaišome mediniu šaukštu. Štai ir viskas. Galima skanauti!
 15. 12. Pastebėjimas: YouTube radau panašų receptą (anglų kalba), kuris patiko mūsų šeimai. Jei ir Jums būtų įdomu pasigaminti, prisegiau video įrašo pabaigoje.
 16. 13. Rekomendacija: Daugiau bulvių košių receptų rasite: Bulvių košių receptai.


Mingailė

Nuo šiol tai pati mėgstamiausia mano bulvių košė. Tikrai tobulo skonio!
Atsakyti
Česnakinė bulvių košė su keptais česnakais