Daržovių - vištienos lazanija pagal Beatą su sūriu ir grietinėle

2024-06-05 Autorius WorldRecipes.lt

Daržovių - vištienos lazanija pagal Beatą su sūriu ir grietinėle
Kai tik pamačiau šią daržovių ir vištienos lazaniją Beatos laidoje, iškart žinojau, kad ją turiu pasigaminti, nes joje buvo naudojama daug sūrio. O aš esu didžiulė sūrio mėgėja, tad ir išmėginau. Man tokia lazanija labai ir labai patiko. Lengvas ir gardus patiekalas. Nesinorėjo šalia jokio papildomo garnyro ar padažo. Tikrai dar gaminsiu būtinai ir ateityje. O šiandien tai rekomenduoju padaryti ir Jums!

Ingredientai

  • vištienos krūtinėlė: 2 puselių
  • cukinijos: 1
  • morkos: 3
  • pomidorai: 2-3
  • mėgstamas sūris: 200 gramų arba daugiau
  • grietinėlė: ~50 mililitrų
  • provanso žolelės
  • druska
  • pipirai

  Recepto paruošimas

 1. 1. Iš pradžių vištieną nuplauname bei kiekvieną krūtinėlės puselę perpjauname bent į tris dalis. Šiek tiek pamušame, kad dar plonesni gabaliukai būtų. Aš pati šį kartą vištieną supjausčiau į 5 labai plonas dalis, todėl pamušti visai nebereikėjo. Ant gabaliukų užberiame druskos ir pipirų.
 2. 2. Tuomet morkas nulupame bei sutarkuojame kartu su cukinija. Daržoves suberiame į dubenį, užberiame provanso žolelių ir druskos. Išmaišome. Pomidorus nuplauname bei supjaustome plonais griežinėliais. Susitarkuojame sūrį.
 3. Reklama
 4. 3. Tada pasiruošiame kepimo formeles. Idealu, jeigu turite nedideles, nes tokiu atveju kiekvienas turės savo lazanijos dubenėlį. Jeigu neturite, puikiai tinka ir viena didelė kepimo forma.
 5. 4. Po to sluoksniuokite. Pirmiausia dėkite ploną sluoksnį morkų bei cukinijų. Jeigu norisi sausesnės lazanijos, nuo daržovių nuspaudžiame susidariusių sulčių perteklių. Apibarstome žiupsniu sūrio.
 6. 5. Ant viršaus dedame pomidoro griežinėlių sluoksnį. Tuomet užklojame vištienos gabaliukais, apibarstome sūriu. Dar kartą pomidorų sluoksnis. Viršutinis - cukinijų bei morkų.
 7. 6. Užpilame po 1-3 valgomus šaukštus grietinėlės (priklausomai, nuo kepimo indo dydžio). Ant viršaus Beata rekomenduoju užberti šiek tiek sūrio. Bet aš pati nelabai mėgstu stipriai apkepusį, parudavusį sūrį, tai jį užbėriau tik bebaigiant kepti.
 8. 7. Kepame iki 190 laipsnių temperatūros įkaitintoje orkaitėje maždaug pusvalandį.
 9. 8. Pjaustome ir skanaujame!
Daržovių - vištienos lazanija pagal Beatą su sūriu ir grietinėle
Daržovių - vištienos lazanija pagal Beatą su sūriu ir grietinėle
Traški vištiena (vištiena kitaip)
(3)
Virta vištienos dešra
(1)
Vištienos užkepėlė su daržovėmis
(75)
Grilyje keptos antienos arba vištienos krūtinėlės su garstyčių marinatu
(6)