Ilgai sirgau, o išsigydžiau soda ir česnaku

2019-11-25 Autorius WorldRecipes.lt

Ilgai sirgau, o išsigydžiau soda ir česnaku
Man pačiai buvo chroniškas bronchitas, plaučių emfizema. Po 2 kartus per metus vis sirgau pneumonija ir galvojau kad to neatsikratysiu niekada.

Bet vienas stebuklingas ir itin paprastas metodas padėjo ne tik man pačiai, bet ir daugumai, kam aš tai rekomendavau. Man pačiai apie jį papasakojo kaip pavyzdį iš savo gydytojo praktikos nuostabi daktarė.

Ir jos pasakojimas man užstrigo. Ligoninėje, kur ta gydytoja dirbo, gulėjo 2 vyrai su plaučių abscesu. Vyresnis vyras gaila, bet mirė, o jaunesnis geso diena iš dienos, nepaisant visų didžiulių gydytojų pastangų.

Benagrinėjant visas mirties aplinkybes tos ligoninės profesorius visiems pasakė, kad jis negali priekaištauti gydytojams, gydymas yra atliktas visiškai teisingai, bet ligonio būklė buvo tiesiog apleista.

Tuomet mano pažįstama gydytoja paprašė profesoriaus leisti pagydyti jaunuolį česnako bei sodos inhaliacijomis. Ir gavo tokį leidimą, nepaisant, kad ligonio temperatūra buvo net virš 40. Koks buvo visų nustebimas, kai besibaigiant antrai parai, kurių metu buvo daromos toios inhaliacijos, vaikinui temperatūra nukrito iki 37,2. O vėliau jaunuolį ir visai išgydė.

Ingredientai

  • česnakas: 6 skiltelių
  • vanduo
  • soda: 1 arbatinio šaukštelio

  Recepto paruošimas

 1. 1. Iš pradžių nuvalome 6 česnako skilteles, supjaustome jas.
 2. 2. Į mažą puodelį įpilame vieną stiklinę vandens ir kai tik jis užverda, metame česnaką ir sumažiname ugnį iki mažiausios.
 3. Reklama
 4. 3. Gariname ant mažos ugnies ne ilgiau kaip 5 minutes.
 5. 4. Paskui padedame puoduką ant stalo, apsidengiame antklode , pasilenkiame arčiau puodelio, kad garai niekur neišeitų ir tik tuomet atidarius dangtelį įberiame ten vieną arbatinį šaukštelį sodos.
 6. 5. Inhaliacija jau paruošta. Iškart visai nereikia giliai įkvėpti, galite smarkiai užsikosėti. Kai jau įprasite prie garų, imame kvėpuoti kaitaliojant: du-tris kartus per nosį - lėtas iškvėpimas per burną, du-tris kartus lėtai įkvėpiame per burną - iškvėpimas per nosį. Kvėpuojame kol išlieka šiluma.
 7. 6. Po to nusivalome prakaitą nuo veido antklode, užsidedame ant galvos šiltą skarą ir greitai bėgame į lovą!
 8. 7. Gydymo efektas yra priskirtas valomajam bei dezinfekuojančiam mišinio poveikiui. Tokiu būdu aš pati taip pat išgydžiau savo 6 metų sūnėną, jam buvo sunkoka angina su 40,2 temperatūra.
 9. 8. Kitą dieną po inhaliacijos jam paliko žymiai lengviau, nukrito temperatūra ir plyšo pūlinys. Kvėpuoti česnako bei sodos garais galite du-tris kartus per dieną. Pasišalins skrepliai ir būklė pagerės, per dvi-tris dienas normalizuosis temperatūra. Užleistai ligai gydymui gali prireikti ir 10 dienų.
 10. 9. Rekomendacija: Daugiau sveikos mitybos receptų rasite: Sveika mityba ir receptai.

Loreta

Jau seniai panašiai gydausi ir vaikus gydau.
Atsakyti

Rita

Sveiki. Ar 2 metų vaikui galima naudoti tokia inhaliacija?

Rima

Man šį receptą pasakė giminaitė,tik dar patarė įlašint jodo.labai seniai sergu,negaliu atkosėt,krūtinė užspausta,bet kai pradėjau darytis šitą inchaliaciją po kokių dešimt dienų pradėjau atkosėt,pasidarė lengviau kvėpuot ir akyse šviesiau,bet ,bent man kelių pasigarinimų neužteko,manau,stebuklo nėra ,iškart nieko nesidarė,reikia kantrybės ir dirbti su savim ilfai
Atsakyti

nijole

man asmeniškai toks receptas labai padėjo dėl kosulio
Atsakyti

Piotras Kovalenko

Geras receptas. Jis man padejo iveikti Covida, nors ,,viena koja jau buvau grabe,, Saunuole, kad dalinates su kitais.
Atsakyti

Senelis

As taip pat stebuklingai , per tris dienas, pasveikau nuo kovido tokiu būdu, nors man tuo metu buvo 65 m. ir kelios šalutinės ligos.

Audronė

Soda pirkau iki parduotuvė kg pakuotė
Atsakyti

Serganti emfizema

Nei česnakas, nei soda emfizemos ne tik negydo, bet ir nepadeda, nes emfizema iki šių dienų yra nepagydoma liga, o inhaliacijos metu žmogus gali uždusti
Atsakyti

Serganti emfizema

Nuo plaučių efizemos nei soda, nei česnakas ne tik neišgydo, bet ir nepadeda, nes ši liga nepagydoma ir inhaliacijos metu galima uždusti
Atsakyti

Renata

Klausimas, vienas, kur gauti šios sodos
Atsakyti

Terese

Ir as intensyviai ieskau sodos,deja.......

Dana

Visose maisto parduotuvese yra tos sodos,net Londone yra.

Senelis

Tinka visa, tai pagal Akademiką Neumivakina, pats naudoju ilgą laiką šarmindamas organizmą, tačiau galima rasti sveiko maisto parduotuvėse švaresnės galbūt, esu pirkes ten.

M

Soda naudoju 23 metus vaikus gydziau laringita,bet be cesnako.tai dabar ir cesnako idesiu.
Atsakyti

Irena

Prieš 30 metu senoje liaudies medicinos knygeleje radau patarimą, kad norint būti sveikam reikia virš galvos lovoje pakabinti česnako galvute. Mane ši idėja sudomino. Česnako galvute iki šiol kabo virš mūsų galvų miegamuosiuose. Nei vienas šeimos narys nesergame. Dukrai jau 35. Ji nei karto nesirgo. Mes tėvai jau pensininkai. Abu sveiki. Gražiai senstame be jokių ligų. Inhaliaciju nedariau, todėl nuo komentaro susilaikau.
Atsakyti

Aldona

Šį vakarą išbandysiu, nes jau 2savaitės kaip kosiu, išbandžiau visokius vaistus, niekas nepadeda, tai šį vakarą darysiu inholiaciją su česnaku ir sodą. Po visų šių procedūrų pasidalinsiu su jumis apie sveikatos pagerėjimą.
Atsakyti

Grazina

Man labai padejo Biseptolis

o

lidlo soda manau švari?
Atsakyti

J

Ha ha

Ina

Sodos galima nusipirkti parduotuveje prie kepimo miltelių ir vanilinio cukraus būna padėtos, valgomoji soda.
Atsakyti

Petras

Mažiau klausikit tokiu stebuklingu išgyjimo budu ,nes ta soda kuri iškasama Baškirijoje tinka buityje ,kaip valymo priemonė ,ji nėra švari ,pilna sheminiu priemaišu ,pasenusi išgavimo technika ir valymo irengimai,jei pasiguglinsite tikrai atrasite mokslines išvadas ,tai ja vartoti kaip maistine ar gydoma ,aš abejoju,kad tik nepakenktu ,gera naturali ir švari soda yra išgaunama Kanadoje ir Suomijoje ,nežinau ar lietuvoje jos galima rasti ,bet Švedijoje ir kitose šalyse ji pardavinėjima
Atsakyti

Xxxx

Yra ir išvalytas sodos vaistinėse labai geras daiktas ir 22 metai naudojamas visur. 🙂

Elenutė J

Čia ne i tema , susidomėjau Bačkirija iš kur jūs žinot,kad soda ten iškasama,mano giminaitis ir buvo Petras vardu,bet nutrūko kontaktai,pagalvojau tiesiog,kad jūs tas mano giminaitis.Lauksiu atsakymo.

Skaitau

Oho komentatoriui pačiam reikia mokytis chemijos,jei natrio chloridas yra soda...
Atsakyti

undefined

Išbandžiau, tikrai padeda
Atsakyti

Pranas Pričkus

Viskas gal ir taip. Prireikus pabandysiu, tik prakaitą nusivalysiu su servetėle, o ne su antklode.
Atsakyti

Seenis

Tai ne liga o gyvenimo budo pasekme ,as neturiu nieko prieš kaip bandot gydyt ,bet jei norit ilgalaikio efekto -reik keist įpročius
Atsakyti

Rami

Neradau vaistinėse sodos pirkti,kaip kažkas sakė
Atsakyti

Ausra

Abejoju ar ira vaistinese nesu girdejusi

Virginija

Labai geras dalykas, isligydziau sinusita ir bronchita per kelias dienas.
Atsakyti

Patirtis

Sveiki, ar sinusitą taip pat su karštais garais gydytes?

Arina

Ką tik pasinaudojau šia priemone , lauksiu rezultatų.
Atsakyti

Zenonas Baukas

Visko gali buti stebuklu juk buna
Atsakyti

nijole

Labai aciu uz si patarima, as ji radau pavasari, kosulys kankino kelis men.tik soda su cesnaku padejo.

Barbora

Soda yra natrio hidrokarbonatas NaHCO3 (ne chloridas)
Atsakyti

Moteris 60 m.

Labai padėjo su soda.....iš patirties galiu patvirtinti....
Atsakyti

oho

Labas , Petrai , jei mokeisi chemijos , tai turėtum žínoti , kad soda yra cheminis junginys natrio chloridas . O sodos inhaliacijas jau labai seniai naudoja anginos ir kvėpavimų takų ligų simptomų lengvinimui .
Atsakyti

O oho

Natrio chloridas yra valgomoji druska, o ne soda, kuri yra natrio hidrokarbonatas

Vidas

Soda.tai Na hidrokarbonatas o ne Na chloridas.

Alina

Kiek prisimenu iš chemijos - tai Natrio chloridas - valgomoji druska!
Obuolių keksiukai vaikams
(14)