Kiaušiniai įdaryti šalto rūkymo skumbre ir kaparėliais

2021-02-06 Autorius Gamina Vanagai

Kiaušiniai įdaryti šalto rūkymo skumbre ir kaparėliais
Tai gali būti nuostabus pusryčių patiekalas iš kiaušinių arba paprastas užkandis bet kokiam vakarėliui. Šį kartą pateiksiu savo mėgstamiausią idėją, bet vietoje šaldyto rūkymo skumbrės galite panaudoti bet kokią rūkyta žuvį arba kumpį, žuvies ikrus, paštetą, menkės kepenėles, grybus, o vietoje kaparėlių - alyvuoges, konservuotus agurkėlius ar saulėje džiovintus pomidorus. Trumpai tariant, su tokiais farširuotais kiaušiniais, labai lengvai galite eksperimentuoti.

Beje, vietoje majonezo taip pat puikiai tinka trintas avokadas. Dar galite įdėti ir tarkuoto kietojo sūrio, bet jis dar labiau pariebins ir taip jau ganėtinai sotų patiekalą. Ir dar, mano nuomone, čia netinka labai švelnaus skonio ingredientai, turi būti kažkas aštresnio, parūkyto arba konservuoto. O dabar bėgam gaminti, pagal mano pamėgtą variantą. 

Užsiregistravę ir prisijungę vartotojai mato mažiau reklamų

Ingredientai

  • kiaušiniai: 6
  • šalto rūkymo skumbrės: ketvirčio
  • kaparėliai: kelių arbatinių šaukštelių
  • svogūnų laiškai
  • majonezas
  • grūsti pipirai
  • druska

  Recepto paruošimas

 1. 1. Pirmiausia kiaušinius virkite maždaug 10 minučių, jie privalo būti kietai išvirti.
 2. 2. Po to atvėsintus ir nuluptus kiaušinius perpjaukite per pusę.
 3. nulupami virti kiaušiniai
  Reklama
 4. 3. Išimkite trynius ir sutrinkite juos šakute.
 5. 4. Tada skumbrę nulupkite, iškaulinkite ir susmulkinkite.
 6. 5. Į kiaušinių trynių masę dėkite skumbrę, smulkintus kaparėlius, dalį susmulkintų svogūno laiškų, mėgstamos majonezo ir druskos (jei atrodo, kad reikia), išmaišykite.
 7. 6. Kiaušinių baltymus išdėliokite lėkštėje ir vietoje trynių sudėkite pasiruoštą trynių masę, kitaip tariant sufarširuokite kiaušinius.
 8. 7. Pabarstykite grūstų pipirų ir papuoškite susmulkintais svogūnų laiškais. Skanaukite!
 9. 8. Patarimas: Tokiam patiekalui svarbu ne tik jo geras skonis, bet ir dailus ir estetiškas patiekimas, todėl saujelė žalumynų papuošimui čia yra tiesiog privaloma.
 10. 9. Patarimas: Visų ingredientų reikia po visai nedaug, nes kartu su išimtais kiaušinių tryniais viską dar reikės "sudėti" atgal į kiaušinio vidų, tad masės daug neprisiruoškite.
 11. 10. Rekomendacija: Daugiau skumbrės receptų rasite: Skumbrės receptai.
Škotiški kiaušiniai
(4)