Morkų saldainiai su imbieru

2020-09-27 Autorius WorldRecipes.lt

Morkų saldainiai su imbieru
Kažkada labai gerai pamenu, kad teko apsilankyti žydų valgių degustacijoje. Desertui buvo patiekiame morkų saldainiai su imbieru. Kadangi man jie labai patiko, tai nusprendžiau susižinoti receptą. :)

Jie juos gamina be kokosų drožlių (tokį receptą ir pateiksiu), bet aš dar mėgstu panardinti juos kokose (tą galite matyti ir mano darytoje nuotraukoje). Jeigu mėgstate kokosą, tai rekomenduočiau ir Jums taip pabandyti, arba galite pasigaminti pusę tokių ir pusę tokių, o vėliau nuspręsite kurie Jums labiau prie širdies. :)

Ingredientai

  • morkos: 200 gramų
  • cukrus: 200 gramų
  • medus: 1 šaukštelio (galima ir nedėti)
  • imbiero milteliai (tinka ir tarkuotas šviežias imbieras, bet senais laikais miltelius naudodavo todėl, kad buvo labai sunku gauti imbiero šaknies)

  Recepto paruošimas

 1. 1. Pirmiausia morkas smulkiai sutarkuokite.
 2. smulkiai sutarkuotos morkos
 3. 2. Tuomet cukrų dėkite į puodą ir kaitinkite, kol ištirps.
 4. Reklama
 5. 3. Tada pilkite morkas ir maišydami virkite, kol braukiant dugnu atsiranda griovelis ir greitai nesusilieja. Šitai užtrunka maždaug 50 minučių.
 6. 4. Jeigu naudosite šviežią imbierą, tai dėti reikia tuo pat metu kaip ir morkas. Tik tuomet dėkite daugiau cukraus. Jeigu imbiero 50 gramų, tai ir cukraus pridėkite dar 50 gramų. Jeigu naudosite miltelius, tai tiesiog pagardinkite jais bebaigiant virti masę.
 7. 5. Nuėmę nuo ugnies, masę krėskite ant pergamentinio popieriaus, patepto sviestu. Arba darykite rutuliukus. Čia jau kaip labiau širdis geidžia.
 8. 6. Padarykite norimo dydžio saldainių įbrėžimus ir šaldykite masę. Geriausia palikti per visą naktį.
 9. 7. Jei darėte ne rutuliukus, tai susipjaustykite pagal ruoželius ir skanaukite. :)
 10. 8. Rekomendacija: Daugiau saldainių receptų rasite: Saldainiai.