Paprastas kiaulienos faršo ir paprikų troškinys su ryžiais

2024-01-16 Autorius Samčio užrašai

Paprastas kiaulienos faršo ir paprikų troškinys su ryžiais
Nesu tikra kaip tiksliai pavadinti šį patiekalą, nes angliškame puslapyje, kur radau šį receptą, jis buvo pavadintas: neįdarytos paprikos. Jeigu egzistuoja tinginių balandėliai, tinginių cepelinai, tai tegul egzistuoja ir tinginių paprikos.

Man ir mano šeimai šis patiekalas tikrai patiko, nes gavosi skanus. Tai greitai pagaminamas patiekalas, tuo pačiu sveikesnis, nei įprastai įdarytos paprikos. Viskas gaminama vienoje keptuvėje, nereikia visai jokių padažų. Tai tikrų tikriausias tinginių patiekalas, kur viską sudedi, pakepini ir gauni skanų patiekalą.

Jeigu norisi dar sveikesnio varianto, tada vietoje ryžių naudojate žiedinio kopūsto "ryžius".

Užsiregistravę ir prisijungę vartotojai mato mažiau reklamų

Ingredientai

  Recepto paruošimas

 1. 1. Iš pradžių ryžius išvirkite pagal instrukcijas nurodytas ant pakuotės.
 2. verdami ryžiai
 3. 2. Tuomet keptuvėje įkaitinkite aliejų.
 4. aliejus įkaitintas keptuvėje
  Reklama
 5. 3. Sudėkite susmulkintus kubeliais svogūnus, susmulkintus česnakus ir pakepinkite maždaug 2 minutes, tada sudėkite kubeliais supjaustytas paprikas ir pakepinkite dar maždaug 6 minutes. Sudėkite į lėkštę.
 6. 4. Po to į keptuvę sudėkite maltą mėsą ir maišydamos kepinkite, kol apskrus. Pagal savo skonį pagardinkite kiaulienos prieskoniais, druska ir pipirais.
 7. 5. Į keptuvę sudėkite kepintas daržoves, berkite čili miltelius, dėkite susmulkintą aitriąją papriką, pomidorų pastą ir maišant troškinkite ant mažos ugnies maždaug 2 minutes.
 8. 6. Patiekiant į lėkštes dėkite ryžių, šalia mėsos-paprikų troškinį ir užbarstykite susmulkintais žalumynais.
 9. patiektas kiaulienos - paprikų troškinys