Prancūziško batono bokšteliai su vištienos krūtinėle

2017-10-17 Autorius Rasos virtuvės užrašai

Prancūziško batono bokšteliai su vištienos krūtinėle
Tai vienas mėgstamiausių mano užkandžių, kuris nuo stalo per įvairius pasisėdėjimus pradingsta labai greitai, o dažniausiai net pats pirmas. Jeigu Jums pritrūko minčių, kur įdomiai panaudoti prancūzišką batoną, tai šis receptas su vištiena ir pievagrybiais yra skirtas būtent Jums. Einam gaminti!

Ingredientai

    Recepto paruošimas

  1. 1. Pradžioje sumalame vištienos krūtinėlę. Ganėtinai smulkiai supjaustome svogūną. Pakepiname keptuvėje su aliejumi.
  2. 2. Tuomet batoną supjaustome į vienodas dalis – bokštelius – bei iš jų išimame minkštimą (dugne paliekame šiek tiek minkštimo).
  3. Reklama
  4. 3. Tada į susmulkintą vištieną įmaišome apkeptus svogūnus, pridedame susmulkinto česnako, druskos, pipirų bei išmaišome. Šiuo faršu užpildome batono bokštelius, paliekame truputį vietos viršuje.
  5. 4. Pievagrybius pakankamai smulkiai supjaustome bei pakepiname keptuvėje su šiek tiek aliejaus, po to įpilame grietinėlės, įdedame susmulkintų krapų.
  6. 5. Grybų padažo dedame ant vištienos, ant viršaus uždedame po pomidoro riekelę su grietine (arba užpilame grietinėlės) bei pabarstome sutarkuotu sūriu, uždengiame folija.
  7. 6. Kepame 200–220 laipsnių temperatūros orkaitėje apie pusvalandį. Iki kepimo pabaigos likus maždaug 10 minučių foliją atidengiame, kad bokšteliai apskrustų. Skanaujame!
  8. 7. Rekomendacija: Daugiau užkandžių receptų rasite: Užkandžiai.
Prancūziško batono bokšteliai su vištienos krūtinėle

Anonimė

Skanu, trašku, sotu... mano šeimoje vienas iš mėgstamiausiu patiekalų, tik kiek nepatogu valgyti... vaišių stalui gaminčiau tik tuo atveju, jei norėčiau draugiškai pasijuokti iš valgančių draugų:))))), bet šeimos rate nepasiistebi, nors kartais irgi pasijuokiame vieni iš kitų bevalgydami šiuos bokštelius;)
Atsakyti

morta

Galima daryt ne tokius aukštus, bus patogiau valgyt
Atsakyti

Gerai

O tai kur panaudojamas batono minkštimas?Manau, reiktų išmirkyti ir sudėti į faršą.
Atsakyti

Reda

Šiandien kepiau ir galiu pasakyti tik vieną: SUPER SKONIS.
Atsakyti
Kepti smidrai su šonine ir sūriu
(3)
Raudonųjų lęšių humusas
(1)