Purios mielinės bandelės su kriaušių uogiene

2019-08-06 Autorius WorldRecipes.lt

Purios mielinės bandelės su kriaušių uogiene
Labai mėgstu įvairiausias mielines bandeles, tik stengiuosi vis keisti įdarus. Šį kartą pasirinkau labai gardų uogienės įdarą.

Ingredientai

  Recepto paruošimas

 1. 1. Iš pradžių pusė stiklinės pieno šiek tiek pašildome.
 2. 2. Tada į pieną sudedame mieles bei vieną šaukštelį cukraus. Palaikome maždaug 10 minučių, kol mielės ištirps ir šiek tiek pakils.
 3. Reklama
 4. 3. Į likusį pieną sudedame cukrų, sviestą, vanilinį cukrų ir kaitiname, kol sviestas bei cukrus ištirps. Šį mišinį atvėsiname iki kambario temperatūros.
 5. 4. Tuomet dideliame dubenyje miltus sumaišome su žiupsneliu druskos. Į miltų viduryje padarytą duobutę supilame pieno, sviesto ir cukraus mišinį, įmušame kiaušinį bei supilame pieną su mielėmis.
 6. 5. Viską gerai išmaišome. Tešla turi gautis elastinga ir šiek tiek lipni. Nors kai kurie interneto receptai sako, kad reikia minkyti tešlą, kol ji visiškai nelips prie rankų, bet iš savo asmeninės patirties galiu teigti, kad minkščiausios ir puriausios bandelės gaunasi tuomet, kai tešla yra ganėtinai lipni ir nekieta.
 7. 6. Tešlą palikite porai valandų, kol pakils bent jau dvigubai.
 8. 7. Paskui formuokite bandeles, į vidų dėkite įvairiausius norimus įdarus. Aš šį kartą naudojau kriaušių uogienę. Tiesa, jeigu norisi nesaldžių bandelių, reikia ruošiant tešlą dėti gerokai mažiau cukraus.
 9. 8. Kad paruošta tešla neliptų prie rankų, reikia delnus suvilgyti vandeniu, o sulipdžius bandelę, ją dar pavolioti miltuose.
 10. 9. Prieš kepant bandeles, patepame jas plaktu kiaušiniu.
 11. 10. Kepame iki 190 laipsnių įkaitintoje orkaitėje maždaug 15-20 minučių, kol viršus gražiai paruduos. Lepinamės!
 12. 11. Rekomendacija: Daugiau mielinių bandelių receptų rasite: Mielinės bandelės.
Purios mielinės bandelės su kriaušių uogiene