Skrebučiai su plakta kiaušiniene ir keptais vyšniniais pomidorais

2023-03-16 Autorius WorldRecipes.lt

Skrebučiai su plakta kiaušiniene ir keptais vyšniniais pomidorais
Dar vienas nuostabus būdas lėtai pradėti savaitgalio rytą. Ant paskrudintų duonos riekelių išdėliota plakta kiaušinienė, paskaninta parmezanu, idealiai dera su skrudinta šonine ir lengvai apkeptais pomidoriukais. 

Tokiems skrebučiams pagaminti pakaks vos apie 15 minučių, todėl visą kitą laiką galite skirti jaukiam pasibuvimui su pačiais artimiausiais, skaniais pusryčiais ir kvapnia kava. Ar jau žinote, kaip pusryčiausite šiandien? Jei ne, tai imkite šį receptą ir nebeabejokite! 

Užsiregistravę ir prisijungę vartotojai mato mažiau reklamų

Ingredientai

  Recepto paruošimas

 1. 1. Pirmiausia paskrudiname duonos riekeles.
 2. 2. Orkaitėje paskrudiname šoninės riekeles (aš jas sudėlioju skardoje, išklotoje su kepimo popieriumi, ir kepu maždaug 10 minučių iki 200 laipsnių įkaitintoje orkaitėje. Bebaigiant kepti įjungiu karšto oro funkciją. Tiesa, laiką visada stebiu priklausomai nuo turimų riekelių storio).
 3. Reklama
 4. 3. Kiaušinius lengvai paplakame šluotele, įmaišome parmezaną.
 5. 4. Į įkaitintą keptuvę dedame sviesto gabaliukus, supilame kiaušinio plakinį. Nuolatos maišome mentele, kol ima tirštėti (kartas nuo karto gali prireikti nukelti nuo kaitros). Svarbiausia neperkepti - kiaušinienė iškepta, kai pasiekia kreminę konsistenciją.
 6. 5. Į nedidelę įkaitintą keptuvę įpilame šlakelį alyvuogių aliejaus ir lengvai apkepame vyšninius pomidorus.
 7. 6. Į lėkštes dedame paskrudintas duonos riekeles, ant jų paskirstome plaktą kiaušinienę. Ant viršaus išdėliojame šoninę, o šalia pomidoriukus. Skanaujame!
 8. 7. Pastebėjimas: YouTube radau dar vieną skrebučių receptą (anglų kalba), kuris patiko mūsų šeimai. Jei ir Jums būtų įdomu pasigaminti, prisegiau video įrašo pabaigoje.
 9. 8. Rekomendacija: Daugiau skrebučių receptų rasite: Skrebučių receptai.

Mingailė

Gaminu labai panašiai, tik aš dedu iškeptą kiaušinį, o ne kiaušinienę. Tikrai skanu, reikės pamėginti ir Jūsų pasiūlytą variantą. :)
Atsakyti
Skrebučiai su plakta kiaušiniene ir keptais vyšniniais pomidorais
Sumuštiniai su sūdyta lašiša
(3)