Sveikas burokėlio, špinatų ir vaisių kokteilis

2019-06-17 Autorius Lithuanian in the USA

Sveikas burokėlio, špinatų ir vaisių kokteilis
Kokteiliui pagaminti naudokite mėgstamus vaisius bei daržoves, ar tokias, kokias turite po ranka. Mano pačios mėgstamiausi kokteilio ingredientai yra išvardinti šiame recepte, bet jeigu norisi saldesnio kokteilio – dedame saldesnių vaisių, tokių kaip ananasas, kriaušė, persikas ar galima tiesiog papildomai įdėti daugiau banano. Jeigu visgi nesinori dienos pradėti saldžiu kokteiliu, tada naudojame ne tik agurkus, špinatus, bet ir morkas (aš niekada nesiplaku kokteilio be burokėlio). Kokteilį taip pat galima pagardinti mėtos lapeliais.

Ingredientai

  • virti burokėliai: 1 (vid. dydžio)
  • švieži špinatai: 2 saujų
  • obuoliai: 0,5
  • bananai: 0,5
  • agurkai: 0,5 (nedidelio)
  • chia sėklos: 2 arbatinių šaukštelių
  • šaltas vanduo: 200 mililitrų

  Recepto paruošimas

 1. 1. Iš pradžių burokėlį nulupkite, supjaustykite į kelis gabaliukus, sudėkite į kokteilinę. Obuolį, bananą ir agurką supjaustykite taip pat į kelis gabaliukus, sudėkite į kokteilinę. Įdėkite špinatus, užpilkite vandeniu bei blenderiuokite, kol nelieka gabaliukų.
 2. 2. Kokteilį supilstykite į dvi stiklines, įmaišykite po vieną arbatinį šaukštelį chia sėklų ir gerkite. Jeigu norisi kokteilį galima palikti pastovėti šaldytuve arba kambario temperatūroje maždaug 5-10 minučių, kad chia sėklos išbrinktų. Skanaus!
 3. Reklama
 4. 3. Pastebėjimas: Šio kokteilio gaminimui galima naudoti ir bet kokius kitus vaisius. Itin tinka ananasas, melionas, kiviai, taip pat morkos.
 5. 4. Pastebėjimas: Kokteilio tirštumą-skystumą reguliuojame vandens kiekiu.
 6. 5. Rekomendacija: Daugiau kokteilių receptų rasite: Kokteiliai.
Sveikas burokėlio, špinatų ir vaisių kokteilis