Sveikuoliškas kavos kokteilis

2018-04-20 Autorius Tinginių maistas

Sveikuoliškas kavos kokteilis
Kokosų vanduo (skaidrus skystis, esantis jaunų kokosų viduje) dažnai yra vadinamas tiesiog natūraliu energiniu gėrimu. Jame yra gausybe ne tik B grupės vitaminų, bet ir įvairiausių mikroelementų (kalio, natrio, magnio, kalcio, fosforo, geležies, cinko, seleno, vario, mangano) ir labai svarbių aminorūgščių, o kalorijų itin mažai – 100 mililitrų jų turi nuo vos 17 iki 45. Kokosų vanduo labai naudingas odai, gerina virškinimą, padeda atstatyti skysčių pusiausvyrą organizme po sporto bei netgi sureguliuoti kraujospūdį. Tačiau vieną patį jį gerti ne visiems patinka, todėl tokia kava yra labai puiki išeitis iš padėties.

Ingredientai

  • bananai: 2
  • stipri juoda kava: 100 mililitrų
  • atvėsintas kokosų vanduo: 150 mililitrų
  • malti migdolai: 2 šaukštelių
  • chia sėklos: 2 šaukštelių

  Recepto paruošimas

 1. 1. Iš pradžių į kokteilinę supilame kavą, kokosų vandenį, sudedame bananus, suberiame maltus migdolus bei chia sėklas. Tuomet viską suplakame iki vientisos masės bei išpilstome į stiklines. Skanaujame!
 2. 2. Pastebėjimas: Galite prieš gamybą įdėti bananus šiek tiek į šaldiklį, tada kava bus šaltesnė. Arba jeigu labai skubate vietoje bananų naudoti ledukus.
 3. Reklama
 4. 3. Rekomendacija: Daugiau kokteilių receptų rasite: Kokteiliai.

Sandra

Wau!!!! Nustebinote! Idėja verta milijono:))) skonis pasakiškas. Čia kaip 3in1 kava, desertas, energija. Ačiū, už neapsakomai puikia idėja!
Atsakyti
Kava su nutella ir grietinėle
(4)