Turkiška vištiena "Kapama" - vištienos ketvirčiai orkaitėje su ryžiais

2018-01-13 Autorius WorldRecipes.lt

Turkiška vištiena "Kapama" - vištienos ketvirčiai orkaitėje su ryžiais
Gal iš nuotraukos ir sunku pasakyti, bet čia yra labai labai skanus vištienos patiekalas!!! Daugybe kartų buvau girdėjusi apie ryžius pilaf, kas yra trumpai tariant yra vištienos sultinyje virti ryžiai - bet niekada net neturėjau noro jų pasigaminti. Mat kažkada esu mėginusi į verdančių ryžių puodą įdėti pirktinio sultinio kubelį ir iš to gavosi visiška pati bjauriausia bjaurastis... Šį kartą padariau viską tinkamai, pagal tikrą receptą, nuostabus receptas - ryžiai užpilti vištienos sultiniu, apdėti vištos gabalais ir dar ištroškinti orkaitėje. Skani vakarienė bus garantuota. Mėginkite! 

Ingredientai

  • vištienos ketvirčių: 4
  • ryžių: 300 mililitrų
  • svogūnų: 1
  • alyvuogių aliejaus
  • pomidorų pastos: 1 valgomojo šaukšto
  • druskos
  • pipirų

  Recepto paruošimas

 1. 1. Pirmiausia ryžius dubenėlyje užpilkite su karštu vandeniu bei palikite maždaug 60 minučių kad išbrinktų.
 2. 2. Vištienos ketvirčius pabarstykite su druska, pipirais bei apkepkite juos labai karštoje keptuvėje (geriausia špižinėje) iš abiejų pusių, kad apskrustų.
 3. Reklama
 4. 3. Tuomet į tą pačią keptuvę pilkite karšto vandens, kad mėsą apsemtų iki pusės arba truputį daugiau. Viską pagardinkite druska bei pipirais (jei norisi galima įdėti džiovintų krapų).
 5. 4. Uždenkite bei ilgai troškinkite, kol vištiena bus visiškai iškepus.
 6. 5. Tada ryžius nukoškite. Atskiroje keptuvėlėje apkepinkite susmulkintą svogūną bei įmaišykite į ryžius. Pagardinkite druska.
 7. 6. Į kepimo indą paskleiskite ryžius, ant viršaus dėkite vištos gabalus bei viską užpilkite sultiniu, kuriame troškinote. Sultinio gali būti gerokai virš ryžių, nes jie daug sugers. Sumaišykite vieną šaukštą pomidorų pastos su vienu šaukštu aliejaus bei gauta košele "parausvinkite" vištos kulšis (aš pati persistengiau, todėl man ta pasta šiek tiek daug suskrudo).
 8. 7. Kepkite iki 200 laipsnių temperatūros įkaitintoje orkaitėje, kol ryžiai bus pilnai išvirę, maždaug pusvalandį. Skanaukite!
Kepti vištienos filė gabaliukai orkaitėje
(1)
Vištienos kesadilijos su ananasų salsa
(1)
Skardoje kepta vištiena
(1)
Vištos kepimas lėtai arba kaip kepti vištą orkaitėje
(3)