Valgyti ir lieknėti – bet kurios moters svajonė. 6 produktai, kurie tiesiog suvalgo tavo riebalus!

2019-12-05 Autorius WorldRecipes.lt

Valgyti ir lieknėti – bet kurios moters svajonė. 6 produktai, kurie tiesiog suvalgo tavo riebalus!
Valgyti ir lieknėti tikriausiai yra kiekvienos moters svajonė. Griežtos dietos bei maisto ribojimai tik sugadina nuotaiką bei negatyviai veikia žmogaus sveikatą. Mes Jums parodysime, ką reikia valgyti, kad liktum soti ir nepriaugtum visiškai nereikalingo svorio. Skaitom!

Ingredientai

  Recepto paruošimas

 1. 1. Kiaušiniai: Galite juos išvirti kietai arba pagaminti pašot – šitaip jie gausis itin švelnūs bei išsaugo daugiau naudingų komponentų. Toks patiekalas iškart malšina alkį bei neįtakoja svorio augimo. Kiaušiniuose taip pat yra daug žmogaus gyvenimiškai veiklai būtinų vitaminų bei mineralų. Viename kiaušinyje yra net 15 procentų dienos baltymų normos.
 2. kiaušiniai
 3. 2. Rauginti kopūstai: Jie pasižymi itin įdomia savybe: žmogaus organizmui reikia daug daugiau energijos, kad suvirškintų tokį produktą, negu tos, kuria gauname su kopūstais. Tokiuose kopūstuose yra itin didelis kiekis ląstelienos, ji gelbsti mus nuo vidurių užkietėjimo, kurie įprastai kankina žmones, besilaikančius įvairių dietų.
 4. Reklama
 5. 3. Raugintuose kopūstuose taipogi yra didžiulis kiekis vitamino C, o tai reiškia, kad jie padeda išvengti peršalimo. Taip pat, rūgštūs kopūstai sustiprina sveikų ląstelių gamybą organizme ir sumažina blogojo cholesterolio lygį. Rauginti kopūstai taipogi savyje turi antocianų - antioksidantų, kurie sulėtina senėjimo procesus, o ypač žmogaus smegenų.
 6. rauginti kopūstai
 7. 4. Keptos bulvės: Visiškai įsisavinamos bei pašalinamos iš organizmo, nepalieka sunkumo jausmo skrandyje. Pektininės medžiagos padės organizmui pašalinti kenksmingas medžiagas. Didelis kalio kiekis keptose bulvėse yra naudingas žmogaus raumenims - trūkstant jo atsiranda traukuliai. Be to, keptų bulvių luobelė pagerina ir vyrišką potenciją.
 8. 5. Keptos bulvės su gabaliuku bekono, šviežiomis daržovėmis arba neriebiu sūriu - nuostabus pusryčių variantas. Taipogi nebloga alternatyva yra virtos bulvės su "kailiniais".
 9. keptos bulvės
 10. 6. Klasikinis jogurtas: Tinka tik tokiu atveju, jeigu jo riebumas sudarys ne daugiau nei 2%. Jogurtas savyje turi kalcio, baltymų bei pagerina žmogaus žarnyno mikroflorą. Kadangi jogurtas yra fermentuotas, jis labiau tinka laktozės netoleruojantiems žmonėms nei pienas bei kiti pieno produktai.
 11. klasikinis jogurtas
 12. 7. Artišokas: Tokia daržovė itin dera tiek su baltymų šaltiniais, tiek su angliavandeniais. Reguliarus jo vartojimas duos natūralų maisto kaloringumo kontroliavimą. Artišokas - idealus ląstelienos šaltinis.
 13. artišokas
 14. 8. Alyvuogės: Jos įtakoja skandžio darbo normalizaciją bei svorio kontrolę. Iki 10 alyvuogių per dieną arba vienas šaukštas alyvų aliejaus įtakoja riebalų bei druskų pasisavinimo gerinimą, o taipogi iš kūno išveda toksinus.
 15. alyvuogės
 16. 9. Rekomendacija: Daugiau sveikos mitybos receptų rasite: Sveika mityba ir receptai.
Brokolių nauda organizmui ir sveikatai
(1)
Sveiki sausainiai
(10)