Veganiški nekepti šokoladiniai sausainiai

2021-02-18 Autorius Skanauk su Aušra

Veganiški nekepti šokoladiniai sausainiai
Aš pati tikrai esu iš tų žmonių, kurie rytą tiesiog privalo pradėti su kokiu nors saldumynu, pageidautina, kad tai būtų saldūs sausainiai. Jo man niekada neatstos nei kokie džiovinti vaisiai ar riešutai. Saldumynas prie kavos puodelio būtinas ir taškas.

Veganiškų sausainių pasirinkimas mūsų parduotuvėse dar yra itin skurdus, o namuose iškepti ne retai visai neatitikdavo mano iškeltų lūkesčių. Ganėtinai ilgai ieškojau kažko tokio ypatingo, bet kartu gana sveiko, ir gardaus. Po daug eksperimentų, man pavyko atrasti šiuos šokoladinius sausainius iš 3 ingredientų.

Šių sausainių genialumas ir slypi paprastume. Jie yra taip lengvai pagaminami, kad juos suvalgyti užtruks daugiau laiko, nei pagaminti. Tiesa, kalorijų juose visai nemažai, bet rytais man pačiai norisi būtent kažko kaloringo ir sunkaus. Jeigu norisi, vadinasi reikia svajones pildyti… Ir neverta savęs pristabdyti!!

Tik 3 ingredientai, keletas minučių ir sausainiai jau pagaminti (tik gaila, kad reikia palaukti, kol jie šaldytuve sustingsta). Aš rekomenduoju gaminti kuo mažesnius bei plonesnius sausainius, nes tokius maloniau ir skaniau valgyti!

Iš nurodytų ingredientų kiekio man gavosi 15 sausainių.

Ingredientai

    Recepto paruošimas

  1. 1. Pirmiausia ištirpiname šokoladą vandens vonelėje arba mikrobangų krosnelėje. Aš pati dariau taip: užkaičiau karštą vandenį bei supyliau į dubenį. Po to į jį įmerkiau mažesnį dubenį su šokoladu. Maišiau, kol šokoladas ištirpo.
  2. 2. Tuomet ištirpusį šokoladą sumaišome su riešutų sviestu.
  3. Reklama
  4. 3. Tada suberiame avižinius dribsnius ir viską sumaišome.
  5. 4. Suformuojame norimos formos sausainius.
  6. 5. Palaikome šaldytuve bent dvi valandas, kol sausainiai sustingsta. Lepinamės!
  7. 6. Rekomendacija: Daugiau šokoladinių sausainių receptų rasite: Šokoladiniai sausainiai.

Rita

o jei pakepinus avižinius dribsnius kas būtų
Atsakyti
Avižiniai sausainiai su riešutais
(4)