Vištienos ir bulvių apkepas su sūriu bei pievagrybiais

2018-06-01 Autorius WorldRecipes.lt

Vištienos ir bulvių apkepas su sūriu bei pievagrybiais
Nuostabiai pavykstantis bulvių apkepas su vištiena, morkomis pievagrybiais ir sūriu. Visai nedaug ingredientų, o jie dar ir visiškai paprasti, randami daugelio žmonių virtuvėje. Pamaitinsite visą savo šeimą, visi liks sotūs ir laimingi. :)

Ingredientai

  • vištienos filė: ~500 gramų
  • bulvės: 7 (didesnės)
  • morkos: 1-2
  • pievagrybiai: 8
  • fermentinis sūris: tiek, kad apdengtų apkepo viršų
  • aliejus: šlakelio
  • vanduo: šlakelio
  • mėgstami prieskoniai (naudoti prieskonių mišinys bulvėmis, karis, vištienos prieskoniai, viduržemio jūros prieskonių mišinys, bazilikas ir pipirai)

  Recepto paruošimas

 1. 1. Iš pradžių vištieną supjaustykite kubeliais bei kaip reikiant pabarstykite prieskoniais (vištienos prieskoniais, viduržemio jūros prieskonių mišiniu, bazilikais bei pipirais), užpilkite šlakelį aliejaus bei palikite pasimarinuoti.
 2. 2. Kol prieskoniai “geriasi“ į vištieną, nuskuskite ir griežinėliais supjaustykite bulves bei apibarstykite bulvių prieskoniais ir kariu (jo irgi nepagailėkite).
 3. Reklama
 4. 3. Tuomet “burokinės“ tarkos pagalba sutarkuokite morkas, griežinėliais supjaustykite pievagrybius.
 5. 4. Kai jau viskas yra paruošta, į kepimo indą dėkite eilę bulvių, eilę morkų, eilę pievagrybių. Ant jų sudėkite visą vištieną. Po to – eilė pievagrybių, eilė morkų bei eilė bulvių.
 6. 5. Tada visą šį gėrį dėkite į 200 iki laipsnių temperatūros įkaitintą orkaitę bei kepkite apie 75 minutes. Įpusėjus kepimui į indą įpilkite šiek tiek vandens, kad viskas dar kiek ir pasitroškintų. Beje, garuojant vandeniui kiek greičiau iškepa viršutinis bulvių sluoksnis. Į kepimo pabaigą viską apibarstykite su fermentiniu sūriu. Skanaukite!
 7. 6. Pastebėjimas: Šį patiekalą galima apbidūdinti taip - lėkštėje – bardakas, o pilve didžiulė šventė.
 8. 7. Rekomendacija: Daugiau bulvių apkepų receptų rasite: Bulvių apkepai.

Dale

Neisivaizduoju, kaip galima sitiek laiko kepti 75 min ?!
Atsakyti

undefined

Skanu ir su kiauliena.
Atsakyti