Naminis juodas šokoladas

2021-10-07 Autorius WorldRecipes.lt

Naminis juodas šokoladas
Juodas šokoladas yra ne tik sveikas produktas, bet ir naudingas žmogaus organizmui, ir ypatingai smegenų. Juo labiau jeigu tai yra natūralus šokoladas, pagamintas namie. O natūralų šokoladą sudaro vos 2 pagrindiniai ingredientai - kakavos sviestas ir kakava. Na, jums reikės pridėti saldiklio, nes kakavos milteliai yra kartaus skonio, o kakavos sviestas yra neutralaus skonio (tarsi visai beskonis). Tačiau abu šie produktai yra neįprastai naudingi, todėl mūsų šokoladas, žinoma, bus naudingas, jeigu bus vartojamas saikingai. Jis taip pat yra tinkamas vaikams. Ir šiandien kaip saldiklį naudosime cukraus pudrą.

Užsiregistravę ir prisijungę vartotojai mato mažiau reklamų

Ingredientai

  • kakava: 60 gramų
  • kakavos sviestas: 30 gramų
  • cukraus pudra: 2,5 valgomojo šaukšto
  • cinamonas: 0,5 arbatinio šaukštelio

  Recepto paruošimas

 1. 1. Kakavos sviestas yra gana kietas neapibrėžtos formos gabalas. Šiandien aš naudoju kakavos sviestą - jokio skonio ar kvapo. Kad skonis būtų įdomesnis, įdėsiu šiek tiek cinamono.
 2. 2. Sumaišykite kakavos sviestą su kakava.
 3. Reklama
 4. 3. Kakavos miltelius, cinamonas ir kakavos sviestą statome į vandens vonelę ir kaitiname ant nedidelės kaitros, nuolatos maišydami.
 5. 4. Kai maždaug pusė masės išsilydo, suberiame cukraus pudrą per sietelį. Ir dar kartą dedame ant kaitros, nuolatos maišydami.
 6. 5. Temperatūros nepakeliame aukščiau nei 45 laipsniai. Maišydami palaukiame , kol temperatūra nukris iki 28 laipsnių. Tada dar kartą masę vandens vonelėje šildome (pakeliame temperatūrą) iki 32 laipsnių vis maišydami.
 7. 6. Paruoštą masę supilame į norimą formą, pas mane buvo speciali forma šokoladui, bet galima pilti į kur tik norisi. Dedame į šaldytuvą sustingimui.
 8. 7. Sustingusį šokoladą išimame iš formos.
 9. 8. Tai paprasčiausias juodo šokolado receptas. Bet galite pasigaminti šį šokoladą su įvairiausiais norimais priedais - riešutais, kokosu, džiovintais vaisiais ir visu kitu, kuo tik sugalvosite. Skanaus!
 10. 9. Rekomendacija: Daugiau šokolado receptų rasite: Šokolado receptai.
Mielinė boba su rūgpieniu
(3)
Kepti persikai su ledais
(1)