Visos Akcijos, Nuolaidos, Akcijų Leidiniai - Rask akciją

Naujausi LeidiniaiNaujausi parduotuvių akcijų leidiniai - rask akciją


Naujausi kaininiai leidiniai – tai puiki galimybė patogiai ir sparčiai rasti geriausius parduotuvių pasiūlymus bei nuolaidas. Leidiniuose pateikiamos visos akcijos kartu, o kiekvienas parduotuvių akcijos leidinys naujas pristato, kokioms prekėms yra akcijos šiandien. Reklaminiai leidiniai yra nuolat atnaujinami, todėl visuomet rasite pačią naujausią, aktualiausią informaciją apie konkrečią parduotuvę arba prekę. Pačių naujausių akcijų leidinį galite rasti atsižvelgdami į kiekvienos parduotuvės tvarkaraštį.

Kiekvienas akcijos leidinys taip pat atskleidžia ir kiekvienos parduotuvės ypatingiausius, patraukliausius pasiūlymus – pavyzdžiui, šeštadienio akcijos Lidl būna didžiausios, jos pasižymi geriausiu asortimentu ir taip pat suteikia galimybę rasti temines akcijas, geriausios savaitgalio akcijos yra Norfa ir Maxima parduotuvėse, kiekvienam taupančiam pirkėjui gali praversti Norfa akcijos praktiškomis valandomis, kitos vietos siūlo nuolaidas net ir gimtadienio proga. Kiekviena parduotuvė, katalogas turi puikių pasiūlymų, tad rask akciją, tinkamiausią sau, ir sutaupyk pinigų! 

Daug akcijų vienoje vietoje

Jei svarstoma, kokios naujausios akcijos, išpardavimai ar kur pigiausia konkreti prekė, šiais laikas nebebūtina lėkti lyginti prekių kainų akcijos parduotuvėse. Tai gali būti itin sudėtinga, jei gyvenama didmiesčiuose kaip Šiauliai, Kaunas, Vilnius, Panevėžys ar Klaipėda. Suteikiame galimybę rasti daugiau akcijų bei nuolaidų leidinių vienoje vietoje – tai patogu, greita ir padeda sutaupyti pinigų bei laiko net ir patiems užimčiausiems. Geriausių akcijų leidiniai ir jų pateikimas vienoje vietoje palengvina kasdienybę ir yra pats paprasčiausias variantas kiekvienam atsakingam pirkėjui.

Rask akciją, kurios taip ieškojai

Pateikdami, kokios akcijos maisto prekių parduotuvėse arba kitose fizinėse parduotuvėse ir prekybos centruose, siekiame padėti pirkėjams lengviau atrasti konkrečių norimų prekių nuolaidas. Žinodami ir sekdami, kokios yra naujos akcijos, kokia yra dienos akcija, kokios yra akcijos nuo pirmadienio, nuo antradienio, akcijos nuo rytojaus ar tiesiog šią savaitę, galite įsigyti kokybišką prekę už itin žemą kainą.

Mes siūlome tokių parduotuvių kaip Maxima, IKI, Lidl, Norfa, Rimi, Šilas, Vynoteka, PROMO, Jysk, Ermitažas, Senukai ir pan. katalogus ir patraukliausius pasiūlymus.

Visos Maisto prekių parduotuvių akcijos


Pateikiame maisto prekių parduotuvėse Maxima, Rimi, Norfa, IKI lankytojų dažniausiai ieškomas akcijas:

- Jūros produktai: žuviai, lašišos filė, karpis, krevetės, antis, dorada.
- Gėrimams: stipriajam alkoholiui, vynui, alui, gaiviesiems (pavyzdžiui, Coca Cola), gazuotam ir stalo vandeniui (pavyzdžiui, mineraliniam vandeniui Vytautas). Taip pat kavai (dažniausiai ieško akcijos Lavazza, Paulig prekiniam ženklui) ir kavos pupelės, kapsulės (populiariausios paieškos Nescafe Dolce Gusto, Nespresso).
- Pieno gaminiai: sviestas, ledai, jogurtui (dažnai ieškoma, Actimel prekinio ženklo), majonezui (pavyzdžiui, Hellman's produkcijos).
- Mėsos produktai: vištiena, kiauliena, kiaulienos sprandinė, jautienai. Dažnai ieškoma akcijos Arvi kalakutams.
- Konditerijos gaminiams: saldainiams.
- Vaisiams: bananai, persimonai, ananasai, arbūzai.
- Daržovėms, sėkloms: riešutai, pistacijos, morkos, bulvės, arbūzas.
- Maisto priedams: cukrus, aliejus, prieskoniai.

Apart maisto prekių šiose fizinėse parduotuvėse ir prekybos centruose galima rasti kitų įvairių akcijų:

- Gyvūnų prekės: maistui, priedams.
- Automobilių prekėms: akumuliatorių prekėms, auto tepalams.
- Elektroninėms prekėms: kompiuterio, telefonų priedams, lemputėms.
- Buitinės prekės: čiužiniai (pavyzdžiui, Dormeo), knygoms, žaislams (pavyzdžiui, Lego konstruktoriams), žvakėms (dažnai vyksta akcija kapų žvakėms), stiklainiams.
- Grožio, higienos prekės: šampūnams, veido kremams, dantų pastai.
- Sauskelnėms, pampersams (dažniausiai Huggies sauskelnės), greitpuodžiai.

Taip pat taikomos nuolaidos indams: puodų rinkiniai, taurės. Kepsninėms, kaip Kamado, džiovyklėms, kaip Leifheit.

Tualetinis popierius (dažnai ieškoma akcijos Grite produkcijai), skalbimo milteliai, kapsulės (pavyzdžiui, Ariel kapsulių), langų skystis ir kitai buitinei chemijai. Eglutės, žemės, fotoalbumas, miegmaišiai ir patalynė dažnai yra pasitaikanti šių PC akcija.

Visos Akcijos, Nuolaidos, Akcijų Leidiniai - Rask akciją