Traškūs vištienos kepsneliai arba puikiai pavykę Chicken Nuggets

2019-09-09 Autorius Virtuvės frontas

Traškūs vištienos kepsneliai arba puikiai pavykę Chicken Nuggets
Būna tokių dienų visiems, kai užsinori nesveikų užkandžių, na arba bent jau daugumai taip būna, prisipažinkite. Vienas iš tokių nuostabių ir nesveikų užkandžių yra vištienos piršteliai (arba populiarieji Chicken nuggets), kurių McDonald's arba kitose greito maisto užkandinėse, atsiprašau, "restoranuose" būna pilna. Namuose irgi tokių galite ganėtinai lengvai pasigaminti. Bus ne ką mažiau gardūs, bet ir tikrai sveikesni. Be to, jų pagaminimas daug laiko neužima.

Ingredientai

  • vištienos vidinė filė: 400 gramų
  • džiuvesėliai
  • kiaušiniai: 1
  • ciberžolė (galima ir nenaudoti, bet spalva būna gražiai geltona/oranžinė)
  • druska
  • čili paprikos milteliai
  • saldžiosios paprikos milteliai
  • pipirai
  • kiti mėgstami prieskoniai (nėra būtina)

  Recepto paruošimas

 1. 1. Iš pradžių vištienos filė supjaustykite juostelėmis. Galite pjaustyti ir dar maženiais gabaliukais, tada tikrai bus maži užkandžių piršteliai.
 2. 2. Viename dubenėlyje, geriau plačiame (pvz. sriubos lėkštėje) išplakite kiaušinį (galite dėti ir du, jeigu labai mažas).
 3. Reklama
 4. 3. Į kitą plačią lėkštę berkite džiuvėsėlius ir prieskonius. Viską gerai sumaišykit. Turi nebūti prėska, nes ant vištienos daugiau nieko nebedėsime.
 5. 4. Po to keptuvėje įkaitinkite aliejų. Labai daug nereikia, nes negruzdinsime. Imkite filė juostelę, apvoliokite prieskoniuotuose džiuvėsėliuose, merkite į kiaušinio plakinį, tuomet dar kartą į džiūvesėlius ir į keptuvę.
 6. 5. Galite apvolioti tik vieną kartą, tai yra į kiaušinį ir džiūvėsėlius. Bet čia jau kaip kam skaniau.
 7. 6. Kepkite kol gražiai apskrus, pavartykite iš kelių pusių. Iškepusius rekomenduoju padėti ant popierinio rankšluosčio, kad nereikalingas aliejaus perteklius nuvarvėtų.
 8. 7. Labai gardu patiekti su įvairiais padažais - ir jogurtiniu, kečupu, aštriu pomidorų, net kokia serbentų uogienė tiktų. Galite valgyti ir kaip užkandžius imdamos pirštais, ir kaip pagrindinį patiekalą patiektą su garnyru bei daržovėmis. Skanaus!
 9. 8. Rekomendacija: Daugiau vištienos kepsnelių receptų rasite: Vištienos kepsneliai.
Sultingi vištienos kukuliukai su cukinija
(4)
Salotos su paštetu ir sūriu įdaryta vištienos krūtinėle
(1)
Vištienos apkepas su juodosiomis pupelėmis ir kukurūzais
(2)
Bulvių "kišenėlės" su vištienos ir tar tar padažo įdaru
(1)
Kepta višta ant stiklainio
(4)