Silkės tartaras su keptu burokėliu

2021-11-17 Autorius Mitybos algoritmas

Silkės tartaras su keptu burokėliu
Tokį tartarą paruošite labai greitai, tačiau jis idealiai tinka, jei norėsite nustebinti užsukusius svečius ar tiesiog, savo šeimą, restorano lygio vakariene. Itin rekomenduoju pamėginti šį receptą, liksite sužavėti.

Silkė, burokėlis ir pomidoras. Dar vienas šio derinio patiekalas, kuris atsiskleidžia visai kitokiu skoniu. O ir patiekimas visai kitoks, toks tarsi aukšto lygio restorano lygio tartaras iš visai paprastų ir kasdienių ingredientų. Juk pirmiausia mes valgome akimis, o tik paskui paragaujame ir pajaučiame tikrąjį skonį, todėl vaizdas lėkštėje yra pirmas dalykas, kuris mums "paperka" ir kviečia paragauti, nuteikia virškinimo sistemą skaniam maistui.

Jums reikės tik susmulkinti silkės file, sumaišyti ją su krapais (aš pati naudojau šaldytus, nes žiema ir šviežių neturiu, bet, jei turite, būtinai naudokite šviežius), išsikepti burokėlio juosteles ir viskas, viską sudėlioti į lėkštę ir lepintis. Viskas tikrai labai paprasta, kad neįmanoma neišbandyti.

Beje, tai nuostabus baltyminis užkandis arba starteris vakarienei. Vienoje porcijoje 139 kcal, 2,9 gramai angliavandenių, 9,9 gramai baltymų, 9,8 gramai riebalų.

Ingredientai

  • sūdyta silkė: 80 gramų
  • burokėliai: 40 gramų
  • pomidorai: 30 gramų
  • susmulkinti krapai: 10 gramų
  • alyvuogių aliejus: 10 gramų
  • saulėgrąžų daigai (nėra būtina)

  Recepto paruošimas

 1. 1. Pirmiausia silkės filė susmulkiname kuo smulkesniais gabaliukais ir sumaišome su susmulkintais krapais.
 2. 2. Burokėlį supjaustome plonomis juostelėmis, idealiausia su daržovių skutimo peiliuku ir iškepame su alyvuogių aliejumi, kad šis gražiai apskrustų.
 3. Reklama
 4. 3. Po to į lėkštę sudedame silkę su krapais, formuodami tartarą, ant viršaus dedame burokėlio juosteles ir pomidoro riekelę.
 5. 4. Papuošiame saulėgrąžų daigais, patiekiame ir skanaujame!
 6. 5. Rekomendacija: Daugiau tartarų receptų rasite: Tartarų receptai.