Tobuli blyneliai su kefyru

2018-05-31 Autorius WorldRecipes.lt

Tobuli blyneliai su kefyru
Blynai su kefyru tikriausiai yra mano patys mėgstamiausi blynai iš visų! Aš ganėtinai dažnai juos kepu ir vis ieškau naujo pačio geriausio recepto. Nežinau, ar jį jau radau, bet šie blyneliai man tikrai labai patinka. Jie yra minkšti ir purūs. Skonis nepakartojamas. Tad nieko daugiau nelaukiam ir pradedam gamybą! 

Ingredientai

  • kefyras: 250 gramų
  • cukrus: 60 gramų
  • miltai: 200 gramų
  • soda: 0,5 arbatinio šaukštelio
  • druska: šiek tiek

  Recepto paruošimas

 1. 1. Iš pradžių sudėkite cukrų, druską bei miltus, ir juos išmaišykite.
 2. 2. Pilkite kefyrą bei išmaišykite. Galite, jeigu norisi, įdėti tarkuotų obuolių 1-2 vnt., aguonų, pamirkytų razinų ar cinamono. Taip pat į tešlą galite įdėti 2 šaukštus sėlenų. Jei tešla gavosi kiek tirštesne už grietinę bei nenubėga nuo šaukšto, daugiau miltų dėti nebereikia. Jei įdėsite per daug miltų, blynai pakils bei bus purūs ir skanūs, bet atšalę taps kieti. O jei miltų bus mažiau bei tešla skystesnė, blyneliai blogai pakils ir bus plonyčiai.
 3. Reklama
 4. 3. Prieš pabaigą dėkite sodą, gerai permaišykite bei duokite pastovėti maždaug 5 minutes, kad pakiltų, kol įkais keptuvė. Sodos gesinti nereikia!
 5. 4. Paskui kepkite gerai įkaitusioje keptuvėje ant nedidelės ugnies. Idealiausiai tam tinka sunki keptuvė storu dugnu. Jei jūsų keptuvė plona, gali būti kad reikės dar labiau sumažinti ugnį, kad blyneliai keptų lėčiau bei spėtų iškepti viduriukas. Galite tuo atveju pridengti dangčiu.
 6. 5. Iškeptus blynus galite, jeigu norisi, pabarstyti cukraus pudra arba palaistyti medumi. Skanaukite!

Solveiga

Tesla be kiausiniu???
Atsakyti

WorldRecipes™

Solveiga, taip šie kiaušiniai yra be kiaušinių :)
Atsakyti

Dalė

Truputį kooregavau-kai visi būna sudėti ingredientai, išskyrus sodą, tešla kietoka, ir nenugesinus sodos ,ją būtų buvę sunku įmaišyti į tešlą.Aš paėmiau porą valgomųjų šaukštų grietinės(nes kefyro jau nebeturėjau)ir joje nugesinau sodą,sudėjau į tešlą,išmaišiau.Skanu:)p.s.beje dėjau aguonų
Atsakyti

Jurga

Mano sunui labai patiko ir antra diena kepu pusryciams😊😉
Atsakyti

Aurelija

Tobuli. Greitai tapo vaikų mėgstamiausiais. Rekomenduoju!
Atsakyti
Tobuli blyneliai su kefyru

Marta

Viskas labai skanu, tik per daug cukraus.
Atsakyti
Amerikietiški blynai
(34)
Vegetariniai žemaičių blynai su varške
(2)
Kopūstų blynai su manais
(2)