Sūriu ir pievagrybiais įdaryta vištiena

2019-03-15 Autorius WorldRecipes.lt

Sūriu ir pievagrybiais įdaryta vištiena
Aš pati šį receptą išmokau iš anytos. Kai pirmą kartą paragavau tiesiog negalėjau atsivalgyti. Tik mano anyta visada gamina iš vištienos krūtinėlių, o aš pabandžiau padaryti suktinukus iš vištienos šlaunelių mėsos - "žaidimo" gaunasi kiek daugiau, bet skonis gal net geresnis, mėsytė ne tokia sausa. Ingredientų kiekių nesurašau, pasireguliuokite pagal skonį. O padažo aš visad prisigaminu daugiau - kad ir ne pats sveikiausias, bet labai gardus.

Ingredientai

    Recepto paruošimas

  1. 1. Iš pradžių kiekvienoje vištienos krūtinėlėje įpjauname po "kišenėlę". Jeigu gaminsite suktinukus, šlaunelių mėsos gabaliukus pamušame plokščiu plaktuku.
  2. 2. Tuomet įdarui susmulkiname pievagrybius bei sumaišome su sutarkuotu fermentiniu sūriu, majonezu ir paukštienos priekoniais. Jo darome daugiau, nes likęs bus panaudotas padažui. Majonezo dedame tiek, kad įdaro masė suliptų. Įdarą dedame į vištienos krūtinėlių "kišenėles" bei su smeigtuku susmeigiame, kad įdaras neišbėgtų arba dedame ant pamuštos šlaunelių mėsos ir susukusios suktinukus taip pat užtvirtiname smeigtuku. Įdarytą vištieną dedame į kepimo indą.
  3. Reklama
  4. 3. Po to į atskirą nedidelį puodą arba keptuvę supilame grietinėlę, dedame likusį įdarą, dar kokį šaukštą arba du majonezo, pabarstome druska, pipirais bei ant nedidelės ugnies maišydamos kaitiname, kol masė pasidarys vientisa.
  5. 4. Tada padažą gražiai užpilame ant paruoštos vištienos bei kepame iki 190 laipsnių temperatūros įkaitintoje orkaitėje maždaug 40 minučių, kol pradės gražiai apskrusti. Patiekiame su virtais ryžiais. Skanaujame!
  6. 5. Rekomendacija: Daugiau vištienos receptų rasite: Vištienos receptai.
Višta puode (susmulkinta ir troškinta gabaliukais)
(2)
KK+ marinatas vištienai su actu
(7)