Mėsos kukuliai turkiškai

2018-03-30 Autorius WorldRecipes.lt

Mėsos kukuliai turkiškai
Yra daugybe "Kofta" gaminimo būdų ir su ėrina ir su jautiena, tačiau šis turkiškas vienas paprastesnių, patiekiamas su bulvėmis bei daržovėmis. Skamba tarsi nieko ypatingo - kotletai su bulvėmis. Bet... Reikia paragauti, norint suprasti, kodėl šis patiekalas yra toks populiarus bei daugelio mėgiamas. Esu tokius kukulius tiek iš jautienos, tiek iš kalakutienos, bet pastarasis variantas (su kalakutiena) mūsų šeimai patiko labiausiai.

Ingredientai

  Recepto paruošimas

 1. 1. Iš pradžių bandelę išmirkome piene bei sumalame kartu su vienu svogūnu, įdedame į mėsos faršą. Į faršą taip pat įdedame susmulkintus petražolių bei mėtų lapelius, įberiame druskos, pipirų, kumino ir džiovinto čiobrelio. Išmaišome.
 2. 2. Tada suformuojame nedidelius kukulius, kuriuos sudedame ant aliejumi pateptos skardos. Kepame iki 200 laipsnių temperatūros įkaitintoje orkaitėje maždaug 15-20 minučių.
 3. Reklama
 4. 3. Tuomet likusį svogūną smulkiai supjaustome bei apkepame keptuvėje su įkaitintu aliejumi. Po to įdedame pomidorų pastos. Išmaišome. Nuskustas bei stambiomis skiltelėmis supjaustytas bulves taip pat sudedame į keptuvę.
 5. 4. Įpilame vandens, kad apsemtų bulves, išmaišome bei, uždengusios dangčiu, patroškiname maždaug 10-15 minučių.
 6. 5. Paskui į karščiui atsparų indą sudedame bulves su padažu. Ant viršaus išdėliojame apkeptus mėsos kukulius bei skiltelėmis supjaustytus pomidorus.
 7. 6. Uždengtą indą pastatome į iki 180-200 laipsnių temperatūros įkaitintą orkaitę bei troškiname maždaug 30-40 minučių.
 8. 7. Prieš patiekdamos, išmaišome bei apibarstome susmuklintomis petražolėmis. Skanaujame!
 9. 8. Rekomendacija: Daugiau mėsos kukulių receptų rasite: Mėsos kukulių receptai.

Gabi

Šis patiekalas pamėgtas mūsų šeimos. Neatsirado nei vieno kuriam nebūtų patikę. Labai skanu. Ačiū už idėją!
Atsakyti
Maltos avienos šašlykas - kebabas
(2)
Troškinta aviena su kopūstais
(1)
Žemaičių blynai su mėsa
(17)