Baltas vaflinis-šokoladinis tinginys su kondensuotu pienu ir džiovintomis spanguolėmis

2017-11-25 Autorius WorldRecipes.lt

Baltas vaflinis-šokoladinis tinginys su kondensuotu pienu ir džiovintomis spanguolėmis
Toks baltas tinginys su kondensuotu pienu ir džiovintomis spanguolėmis nėra labai dažnai ruošiamas mano virtuvėje. Ir tam yra labai paprasta priežastis. Mano vyras nemėgsta spanguolių. O štai man asmeniškai, šis tinginys itin skanus ir atrodo, kad galėčiau jį valgyti kiekvieną dieną prie rytinės kavos puodelio. Jeigu Jūs kaip ir aš mėgstate spanguoles, būtinai pamėginkite šį tinginio variantą. Manau, kad Jums patiks. ;) 

Aš pati gamindama naudojau 28 centimetrų skersmens silikoninę tortinę, bet galite gaminti kokios tik norisi formos pyragą.

Ingredientai

    Recepto paruošimas

  1. 1. Pradžioje verdančiu vandeniu užpilame džiovintas spanguoles.
  2. 2. Tuomet giliame dubenyje sumaišome kvadratėliais supjaustytus vaflius (geriau naudoti storesnius), sviestą, ištirpintą kartu su baltuoju šokoladu ir kondensuotą saldintą pieną.
  3. Reklama
  4. 3. Po to įmaišome nukoštas spanguoles.
  5. 4. Tada masę šaukštu dedame į norimą formą, vis paspausdamos, kad liktų kaip įmanoma mažiau oro tarpų. Šaldome šaldytuve mažiausia 4 valandas. Rekomenduojame tiekti su balinta kava. Skanaujame!
  6. 5. Pastebėjimas: Jei gaminame šventiniam stalui pyragą apliejame su tirpdytu baltu šokoladu bei pabarstome pakepintais lazdyno riešutų trupiniais.
  7. 6. Rekomendacija: Daugiau tinginio receptų rasite: Tinginio receptai.
Apelsinų ir morkų pyragas-keksas
(1)
Drėgnas ir labai skanus morkų keksas su glajumi
(10)