Uogų salotos (Veganiškas RAW desertas)

2021-01-05 Autorius Segebutės užrašai

Uogų salotos (Veganiškas RAW desertas)
Labai spalvingas uogų desertas, itin populiarus ne tik per vaikiškas šventes, bet ir per suaugusių pobūvius. Šiais laikais tikriausiai beveik visos uogos yra prieinamos ištisus metus, tad "Uogų salotas" galite pasiruošti net Kalėdoms. Desertas yra pagaminamas per vos 10 minučių; užteks 6-20 žmonių, priklausomai nuo kiekio kitų desertų patiektų ant desertų stalo. Čia svarbiausia turėti labai gražų indą atitinkantį ruošiamo patiekalo dievišką skonį.

Užsiregistravę ir prisijungę vartotojai mato mažiau reklamų

Ingredientai

  • smulkus cukrus: 1 valgomojo šaukšto
  • šviežios braškės: 500 gramų
  • avietės: 200 gramų
  • mėlynės: 100 gramų
  • gervuogės: 200 gramų

  Recepto paruošimas

 1. 1. Pirmiausia peilio pagalba nupjaustykite braškių kotelius ir baltas bei žalsvas uogų dalis.
 2. 2. Atskirai kiekvieną grupę uogų nuplaukite rėtuke po šalto vandens srove, nuvarvinkite, nusausinkite išdėję ant popierinio rankšluosčio.
 3. salotos su uogomis
  Reklama
 4. 3. Tada stambias braškes supjaustykite vieno kąsnio dydžio gabaliukais. Pjaustant išilgai, gabaliukai bus tarsi širdutės formos ir atrodys patraukliau.
 5. 4. Braškes pabarstykite cukrumi ir lengvai išmaišykite. Palikite kambario temperatūroje maždaug 3-5 minutes, kol išsiskiria sultys.
 6. 5. Po to į braškes sudėkite mėlynes ir gervuoges, lengvai išmaišykite, kad visos uogos pasidengtų braškių sultimis. Berkite uogas į dailų dubenį, paviršių pabarstykite avietėmis, dabar nemaišykite, nes avietės gali subyrėti.
 7. 6. Uogų salotas patiekite desertinėse vazelėse su plakta grietinėle arba vaniliniais ledais, lėkštelėse ant biskvito riekės, pusryčiams su blynais. Skanaus!
 8. 7. Rekomendacija: Daugiau desertų receptų rasite: Desertai.
Brownie! (Braunis!)
(5)
Neriebus meduolis be medaus su uogiene
(10)