EXPRESS MARKET akcijų ir nuolaidų leidinys 2024-06-17 - 2024-06-30

2024-06-17 - 2024-06-30
Dienos iki galiojimo pabaigos 6
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image

Kitų parduotuvių akcijų leidiniai

Express Market - tai prekybos tinklas, kurios parduotuvės įsikūrusios patogiose Kauno, Kauno raj. ir Vilniaus vietose, Taupantiems laiką Express Market be vargo pasiekiamas tiek aplinkiniams gyventojams, tiek vairuojantiems pro šalį. Parduotuvės orientuojasi į patį populiariausią, būtinų prekių asortimentą ir malonų, patogų klientų apsipirkimą. 

Express Market leidinys 


Express Market leidinys padeda pirkėjams sužinoti, kokios patraukliausios nuolaidos yra būtent dabar. Express Market akcijos ir pasiūlymai yra nuolat atnaujinami, todėl visuomet rasite pačią naujausią informaciją apie konkrečią prekę. Apačioje pateiktas leidinys siūlo geriausius pasiūlymus šiuo metu. Rask, kokia nuolaida tinkamiausia tau!

Siekdami taupyti klientų laiką, Express Market katalogai nurodo TOP 3 produktų, turinčių itin patrauklias ir prieinamas kainas, sąrašą.

Express Market prekės

Express Market parduotuvėse galima rasti visko, ko reikia šiandienai - prekių tinklas siūlo populiariausias prekes. Parduotuvėse gausu šviežių vaisių, daržovių, platus pieno, mėsos, duonos ir kt. gaminių pasirinkimas. Taupant pirkėjų laiką ir pinigus, taikomas patogus prekių išdėstymas, padėsiantis lengvai ir greitai rasti tai, ko reikia kiekvienai dienai. Suteikiamas greitas aptarnavimas ir išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. 

Naudinga informacija apie parduotuvę

Express Market siūlo savo klientams papildomas paslaugas. Express Market surenka mokesčius, tad parduotuvėse galima atsiskaityti už dujas, vandenį, elektrą, telefono ryšį bei kitas komunalines paslaugas. Prekių tinklas siūlo maisto pašildymą - galima vietoje pasišildyti parduotuvėje įsigytus pusgaminius. Pirkdami Express Market parduotuvėse už ne mažiau kaip 5 eur ir atsiskaitydami DNB arba SEB banko kortele, galite išsiimti grynųjų pinigų nuo 5 iki 100 eur. Prekybos tinklas turi dovanų kuponus, kuriuos galima padovanoti draugams bei artimiesiems švenčių proga. Teikiamų paslaugų kiekis kai kuriose Express Market parduotuvėse gali skirtis.  

Prekių kiekis ribotas, riboto kiekio prekės parduodamos nuo leidinyje nurodytos datos, jomis prekiaujama iki kol baigiasi atsargos. Nors naujausias prekių katalogas ir rodo naujausius pasiūlymus, kai kurios prekės dėl didelės paklausos gali būti išparduotos jau pirmą prekių pardavimo dieną. Skirtingose parduotuvėse gali būti skirtingų dydžių, spalvų, modelių prekės. Jei pateiktos kainos ar kita informacija nesutampa su parduotuvėse pateiktomis kainomis ir informacija, laikykite tai klaida.

EXPRESS MARKET akcijų ir nuolaidų leidinys 2024-06-17 - 2024-06-30