PROMO akcijų ir nuolaidų leidinys 2024-02-14 - 2024-02-27

2024-02-14 - 2024-02-27
Dienos iki galiojimo pabaigos 1
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image

Kitų parduotuvių akcijų leidiniai

Promo Akcijos Leidinys Naujas


Promo Cash & Carry – nuo 1997 m. gyvuojantis Baltijos šalių prekybos tinklas, kuriame galima rasti išskirtinį asortimentą. Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje veikiantis didmeninės prekybos tinklas teikia produktus kavinių, restoranų, viešbučių darbuotojams, prekybininkams, biurams bei kitų įmonių savininkams, kuriantiems, valdantiems savo verslą ir mylintiems maistą.

Promo Cash and Carry nuolaidų leidinys

Promo Cash leidinys padeda pirkėjams sužinoti, kokios patraukliausios Promo nuolaidos yra būtent dabar. Promo akcijos ir pasiūlymai yra nuolat atnaujinami, todėl visuomet rasite pačią naujausią informaciją apie konkrečią prekę. Apačioje pateiktas Promo leidinys siūlo geriausius pasiūlymus šiuo metu. Rask akciją Promo parduotuvėje!

Promo Cash and Carry dvisavaitinis prekių bei akcijų leidinys yra išleidžiamas trečiadieniais ir pasidalina karščiausiais pasiūlymais. Prekybos tinklas taip pat siūlo atskirą leidinį, kuriame nurodytos alkoholinių gėrimų reguliarios kainos.

Promo Cash and Carry prekės, kurioms taikomos akcijos

Parduotuvėse galima rasti itin platų asortimentą. Promo parduotuvėse produktai pateikiami didesnėse, maisto gamybos profesionalams patogiose pakuotėse. Kiekviena Promo akcija gali būti taikoma įvairiausioms prekėms:

- įvairiausių rūšių šviežiai ir šaldytai žuviai ir jūros gėrybėms tiesiai iš Prancūzijos turgaus bei kitų pasaulio šalių;
- šviežiai, atvėsintai, aukščiausios kokybės mėsai (žvėrienai);
- vaisiams ir daržovėms;
- šviežiems ir šaldytiems duonos ir konditerijos gaminiams;
- kokybiškai ir profesionaliai bakalėjai;
- patvariems, profesionalams skirtiems indams, virtuvės reikmenims;
- profesionaliai, buitinei chemijai;
- kitoms prekėms, reikalingoms maisto apdorojimui, paruošimui, gamybai bei pateikimui;
- prekėms, reikalingoms kasdienėje biuro veikloje.

Naudinga informacija apie parduotuvę

Į Promo Cash and Carry parduotuves patekti galima tik su kliento kortele, kurią galima įsigyti savo įmonės arba darbovietės vardu.

Prekių kiekis ribotas, riboto kiekio prekės parduodamos nuo leidinyje nurodytos datos, jomis prekiaujama iki kol baigiasi atsargos. Nors naujausias prekių katalogas ir rodo naujausius pasiūlymus, kai kurios prekės dėl didelės paklausos gali būti išparduotos jau pirmą prekių pardavimo dieną. Skirtingose parduotuvėse gali būti skirtingų dydžių, spalvų, modelių prekės. Jei pateiktos kainos ar kita informacija nesutampa su parduotuvėse pateiktomis kainomis ir informacija, laikykite tai klaida. 
PROMO akcijų ir nuolaidų leidinys 2024-02-14 - 2024-02-27