VYNOTEKA akcijų ir nuolaidų leidinys 2024-06-10 - 2024-06-22

2024-06-10 - 2024-06-22
Dienos iki galiojimo pabaigos 4
discount-image
discount-image
discount-image
discount-image

Kitų parduotuvių akcijų leidiniai

Vynoteka Akcijos Leidinys (Naujas)


Vynoteka – tai didžiausias specializuotų alkoholinių gėrimų parduotuvių tinklas Lietuvoje, taip pat veikiantis ir Latvijoje, Lenkijoje. Per ilgą laiką parduotuvių tinklas sukūrė stiprius ryšius su gamintojais bei tiekėjais iš viso pasaulio, o tai suteikia galimybę pasiūlyti klientams itin platų asortimentą su išskirtinai patraukliomis kainomis. „Profesionalus, patikimas ir ilgalaikis“ – taip save apibūdina parduotuvių tinklas, pažadantis unikalią pirkimo patirtį kiekvienam pirkėjui.

Vynoteka akcijų leidinys

Vynoteka leidinys gali padėti sužinoti, kokios patraukliausios Vynoteka kainos ir akcijos šiuo metu. Vynoteka produktai, nuolaidos bei kainų leidiniai yra nuolat atnaujinami, todėl visuomet rasite pačią naujausią informaciją apie konkrečią prekę. Pavyzdžiui, jei kyla klausimų, kokia yra dabartinė Martini kaina ar Prosecco kaina – atsakymus galima rasti Vynoteka leidinių dėka. Apačioje pateiktas Vynoteka leidinys, siūlantis patraukliausius dabartinius pasiūlymus.

Vynoteka lankstinukai praneša ne tik apie naujienas, bet ir apie tokius pasiūlymus kaip skonių dienos. Jų metu galima išbandyti įvairaus tipo alkoholio už prieinamiausias kainas. Geriausi Vynoteka pasiūlymai taikomi ne tik fizinėse parduotuvėse, kurias galima rasti tokiuose miestuose bei vietose kaip Vilnius, Kaunas, Klaipeda, Siauliai, Panevezys, Suvalkai ar didžiausiuose prekybos centruose kaip PC Banginis, Akropolyje, Nordika, Solo Vynoteka ir kt., specializuotų alkoholinių gėrimų parduotuvių tinklas taip pat taiko akcijas ir užsisakant internetu. Užsisakyti prekes internetu galima dvejais skirtingais būdais: užsisakius kompiuteriu ar mobiliuoju internetu, galima nuvažiuoti į parduotuvę ir pasiiimti užsakymą. Tai padės sutaupyti laiko ir nelaukti eilėje. Kitas būdas – užsisakius prekes kompiuteriu ar mobiliuoju internetu, laukti kurjerio. Minimali pirkinių krepšelio suma tokiam būdui – 20 eur., o pristatymas kainuoja tik 2.99 eur. Užsisakius prekių už daugiau nei 50 eur., pristatymas nemokamas.

Vynoteka prekės, kurioms dažniausiai taikoma nuolaida ir akcija

Vynoteka pasižymi itin plačiu alkoholinių prekių asortimentu. Didžiausią pirkėjų dėmesį traukia sidras (obuolių, kriaušių, vaisinis, uogų, nealkoholinis), kalvadosas, alus Vynoteka (šviesus, tamsus, kvietinis ir kt.), šampanas Vynoteka (pavyzdžiui, Prosecco, Riesling Vynoteka), vynas Vynoteka (populiariausi yra Primitivo vynas, Voruta vynas, Gintaro Sino vynas, Porto vynas, Chenet vynas, Madeiros vynas, Riesling vynas, Portveinas, šokoladinis vynas ar vytintų vynuogių vynas), Vynoteka degtinė (Lithuanian Auksinė, Stumbras, Bajorų, Obelinė, Absolut, Finlandija), Vynoteka viskis (Jameson, Fireball), brendis (Grand Duke, Torres 10), konjakas, absentas, likeris (Tatratea), romas (Bacardi), martini, burbonas (Jim Beam), armanjakas, tekila, konjakas, kalvadosas, trauktinė, džinas, grapa, sakė, rakia, balzamas, midus bei Vynoteka rinkiniai kaip alaus rinkinys.

Nors daugelio dėmesį patraukia parduotuvės Vynoteka alkoholis bei Vynoteka alkoholio akcijos, leidiniuose galima rasti ir daugiau pasirinkimų kaip kiti įvairūs gėrimai (itin populiarūs energiniai gėrimai, gaivieji gėrimai kaip Noni sultys, arbata, Vynoteka kavos kapsulės kaip Dolce Gusto kapsulės, vanduo) ar maisto produktai kaip saldumynai, užkandžiai (Vynoteka ikrai, riešutai, alyvuogės) ir kt.

Naudinga informacija apie Vynoteka parduotuvę

Jei planuojate iškilmingą puotą dideliam svečių ratui ir nežinote, nuo ko pradėti, norite sutaupyti laiko ir išvengti nesklandumų, rinkitės Vynoteka VIP pasiūlymą. Parduotuvių tinklas siūlo profesionalią pagalbą apsiperkant vestuvėms, banketams, gimtadieniams ir kitoms šventėms.

Informacija produkto aprašyme, kuri pateikiama internetinėje svetainėje, yra bendro pobūdžio, todėl nėra tapati informacijai, nurodytai ant produkto pakuotės. Internetinėje svetainėje pateiktos kainos gali nesutapti su esančiomis parduotuvėse, tokiu atveju prašoma vadovautis parduotuvėse esančiomis kainomis. Visada rekomenduojama perskaityti ir vadovautis informacija, esančia ant prekės pakuotės. Skirtingose parduotuvėse gali būti skirtingų dydžių, spalvų prekės. Prekės, pateiktos internetinėje svetainėje, nebūtinai turi būti visose Vynoteka ir Vynoteka Didmena parduotuvėse.  Prekių kiekis ribotas, riboto kiekio prekės parduodamos nuo leidinyje nurodytos datos, jomis prekiaujama iki kol baigiasi atsargos. Nors naujausias prekių katalogas ir rodo naujausius pasiūlymus, kai kurios prekės dėl didelės paklausos gali būti išparduotos jau pirmą prekių pardavimo dieną. Jei kainos ir kita informacija nesutampa su esančiomis parduotuvėse, leidinyje nurodytas kainas ir informaciją laikykite klaida.

Alkoholio kontrolės įstatyme numatyta, kad Lietuvos Respublikoje prekiauti ir parduoti alkoholinius gėrimus draudžiama asmenims, jaunesniems kaip 20 metų. Nuo 2014 m. lapkričio 1 d. Lietuvoje įsigaliojo draudimas jaunesniems kaip 18 metų asmenims parduoti, nupirkti ar kitaip perduoti energinius gėrimus.VYNOTEKA akcijų ir nuolaidų leidinys 2024-06-10 - 2024-06-22