Naminis apelsinų likeris

2020-10-08 Autorius WorldRecipes.lt

Naminis apelsinų likeris
Tikriausiai kiekvienas, kuris mėgsta likerius, daug kartų girdėjo tokius apelsinų likerio pavadinimus - "Triple sec", "Cointreau" arba "Grand Marnier". Kai kuriuos dar vis ganėtinai sunku rasti parduotuvėse, o kiti - daug kainuoja. Jeigu kokteilius maišote tik kelis kartus per metus, tai nėra labai svarbu, bet jeigu mėgstate dažniau pasilepinti alkoholiniais, tai gali kainuoti labai daug. Bet yra labai gera žinia, kad tokį apelsinų likerį galite pasigaminti ir savo namuose, visai be didelių pastangų. O jo skonis tikrai labai geras, gal net geresnis nei pirktinio. Pamėginkite! :)

Užsiregistravę ir prisijungę vartotojai mato mažiau reklamų

Ingredientai

  • tarkuota apelsinų žievelė: ketvirtadalio stiklinės
  • džiovinta tarkuota apelsinų žievelė: 1 šaukštelio
  • brendis: 250 mililitrų
  • degtinė: 250 mililitrų
  • gvazdikėliai: 4
  • cukraus sirupas: 500 mililitrų

  Recepto paruošimas

 1. 1. Pirmiausia nutarkuojame apelsinų žievelę, stengdamiesi kaip įmanoma mažiau užkliudyti baltą sluoksnį, esantį po žieve. Būtinai tarkuojame per smulkią tarką.
 2. 2. Žievę, tiek džiovintą, tiek ne, kartu su degtine bei brendžiu supilame į gerai uždaromą konteinerį, gerai suplakame bei uždarome.
 3. Reklama
 4. 3. Laikome kambario temperatūroje 20 (taip 20) dienų.
 5. 4. Po to, 21-ąją dieną, įdedame gvazdikėlius, uždarome ir palaikome dar 24 valandas.
 6. 5. Po 24 valandų, turinį perkošiame per sietelį ir dar vieną kartą nukošiame per kavos filtrą, kad visai neliktų priemaišų.
 7. 6. Tuomet supilame į indą kartu su cukraus sirupu, uždarome, suplakame ir mažiausiai vieną parą palaikome prieš vartodami. Lepinamės!
 8. 7. Rekomendacija: Daugiau likerių receptų rasite: Likerių receptai.
Aviečių likeris
(4)