Keptuvėje kepti karšti sumuštiniai su saliami dešra ir sūriu

2017-10-17 Autorius Oditėlės blogas

Keptuvėje kepti karšti sumuštiniai su saliami dešra ir sūriu
Nuo šiol karštus sumuštinius kepsiu tik keptuvėje. Puikiai pasiteisino. Neužima daug laiko, o skonis nuostabus. Šį kartą gaminau su savo labai mėgstama saliami dešra ir gavau tiesiog idealius pusryčius. Pamėginkite ir Jūs. Esu tikra, kad patiks. 

Užsiregistravę ir prisijungę vartotojai mato mažiau reklamų

Ingredientai

    Recepto paruošimas

  1. 1. Pradžioje išdarinėtą papriką supjaustome į 4 dalis bei pridengę folija, kepame sausoje keptuvėje iš abiejų pusių, kol šiek tiek suminkštės bei įgaus dūmo kvapo.
  2. 2. Tada apibarstome su druska, alyvuogių aliejumi, susukame į foliją bei paliekame 10-15 minučių (žinoma galima dėti nekeptas paprikas arba marinuotas aliejuje).
  3. Reklama
  4. 3. Tuomet čiabatos riekeles iš vienos pusės aptepame alyvuogių aliejumi.
  5. 4. Apverčiame ir ant keturių puselių užtepame žaliųjų alyvuogių pastos. Išdėliojame ant jų fermentinio sūrio riekeles, po to dedame juostelėmis supjaustytą papriką, saliamio griežinėlius, šv. petražolių bei vėl sūrio. Galiausiai uždedame čiabatos riekelę (apteptos aliejumi riekelės turi būti iš sumuštinio išorės).
  6. 5. Sumuštinius sudedame į įkaitintą keptuvę be aliejaus. Ant viršaus uždedame folijos bei paslegiame, t.y. uždedame puodą ir 2-3 skardines, kad susidarytų svoris bei sumuštiniai būtų suspausti.
  7. 6. Ant vidutinės ugnies kepame 2-4 minutes, po to apverčiame, vėl paslėgiame bei apskrudiname iš kitos pusės.
  8. 7. Rekomendacija: Daugiau karštų sumuštinių receptų rasite: Karšti sumuštiniai.
Sumuštiniai su šprotais
(3)