Skanios cezario salotos su vištiena kitaip

2023-06-05 Autorius Kviečiu į virtuvę

Skanios cezario salotos su vištiena kitaip
Nežinau kokia situacija pas kitus šeimose su išmetamu maistu, bet mes savo šeimoje stengiamės su tuo kovoti. Stengiamės visaip, kaip tik galime, kad to nereikėtų daryti. Prisipažinsiu tai, kad aš gaminu kiekvieną ir vis ką nors nauja ir kita. Mano šeima tiesiog nenori to pačio maisto (vaikų išrankumas nugali), o kad jo nereikėtų švaistyti, gaminu po nedaug tik tam kartui pavalgyti. Bet kartais taip nutinka, kad ima ir užsilieka koks nors gabaliukas mėsos, tada bandau jį paversti kokiu kitu patiekalu. Šitaip nutiko ir šį kartą su kepta vištiena. Liko pora iškeptų kumpelių, todėl greitai sumeistravau skanias ale cezario salotos su vištienos likučiais kitaip. Gavosi tikrai labai skaniai ir receptas yra vertas Jūsų dėmesio. Tad pamėginkite pasigaminti ir Jūs! ;) 

Ingredientai

  Padažui:
  • majonezas: 1 valgomojo šaukšto
  • graikiškas jogurtas: 1 valgomojo šaukšto
  • Vorčesterio padažas: 1 valgomojo šaukšto
  • česnakas: 1 skiltelės
  • citrinos sultys: šlakelio

  Recepto paruošimas

 1. 1. Pirmiausia salotą supjaustykite ruoželiais, agurką šiaudeliais, kiaušinius riekelėmis, pomidorus stambesniais gabaliukais, o keptą vištieną pasmulkinkite.
 2. 2. Tada į lėkštę dėkite daržoves, vištieną ir kiaušinius.
 3. Reklama
 4. 3. Pabarstykite duonos skrebučiais, tarkuotu sūriu ir apšlakstykite padažu (nurodytus padažo ingredientus sumaišykite tarpusavyje). Patiekite ir skanaukite! :)
 5. 4. Rekomendacija: Daugiau cezario salotų receptų rasite: Cezario salotos.
Skanios cezario salotos su vištiena kitaip
Morkų salotos su imbieru
(1)
Vaisių ir riešutų salotos
(2)