Lidl akcijos, nuolaidos ir leidiniai - rask akciją

Aktualūs leidiniai

LIDL

Lidl akcijos, nuolaidos ir leidiniai


Lidl – tai parduotuvių tinklas, galintis pasigirti klientų pasitikėjimu įvairiose Europos valstybėse. Lidl Lietuva, esanti tokiuose Lietuvos miestuose kaip Vilnius, Kaune, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Utena, Palanga ir kt., Lidl prekės ir prekių kokybė užsitarnavo nemažą ištikimų pirkėjų ratą. „Aukščiausia kokybė žemiausia kaina“ filosofija besivadovaujantis prekių tinklas siūlo aukštos kokybės produktus už konkurencingą kainą.

Lidl akcijų leidinys ir katalogas

Lidl leidinys gali padėti sužinoti, kokios patraukliausios Lidl kainos ir akcijos šią savaitę. Lidl nuolaidos bei kainų leidiniai yra nuolat atnaujinami, todėl visuomet rasite pačią naujausią informaciją apie konkrečią prekę. Apačioje pateiktas Lidl naujas leidinys, siūlantis geriausias šios savaitės naujienas bei pasiūlymus. Atrask, kokios akcijos šią savaitę ar netgi kokios Lidl akcijos šiandien!

Lidl šeštadienio akcijos, Lidl gimtadieniai, Lidl žaidimas,  Lidl išpardavimas, teminės akcijos ar kiti pasiūlymai suteikia pirkėjams galimybę maloniai taupyti perkant tiek įvairius maisto, tiek ne maisto produktus. Lidl naujienlaiškis pateikia geriausius pasiūlymus tokioms prekėms kaip Lidl įrankiai bei buities prekės (ypač vertinami Lidl įrankiai „Parkside“, akumuliatoriaus pakrovėjas Lidl, Lidl dulkių siurblys, elektrinis kultivatorius Lidl, plaukų kirpimo mašinėlė, aeratorius, perforatorius ar akumuliatoriniai suktuvai, „Parskide“ Lidl), gėrimams (alkoholis, gaivieji gazuoti gėrimai, stalo vanduo, kava), pieno gaminiams (sviestas, majonezas, sūris, jogurtas, ledai), vaisiams (bananai, persimonai, ananasai), daržovėms (morkos, bulvės, pomidorai), užkandžiams bei maisto priedams (riešutų sviestas Lidl, cukrus, aliejus, prieskoniai), šaldytiems produktams (Lidl picos), mėsos produktams (vištiena, kiauliena, vytintas kumpis Lidl) ir dar daugiau!

Lidl prekės, kurioms dažniausiai taikoma nuolaida ir akcija

Prieinama kaina, aukšta kokybė, naujausi pasiūlymai, puikus atrinkimas ir dinamiškumas – vienos iš pagrindinių Lidl savybių. Lidl akcijos ir nuolaidos taikomos plačiam parduotuvės asortimentui. Daug akcijų Lidl teikia būtent maisto prekėms. Parduotuvių tinklas skiria itin didelį dėmesį maisto produktų kokybei ir vadovaujasi griežtais standartais. Kiekvienas Lidl lankstinukas siūlo ne tik kokybiškus, tačiau ir aplinkai draugiškus, ekologiškus, vietos gamintojų produktus. Dėl pačių geriausių ne maisto prekių keliami aukščiausi kokybės tikslai ne tik sau, bet ir gamintojams. Parduotuvių tinklas užtikrina aukštus standartus, visišką kokybės valdymą bei siekia, kad produktai atitiktų pirkėjų lūkesčius. Rask akciją Lidl, tinkamiausią būtent Tavo norimai prekei!

Naudinga informacija apie Lidl parduotuvę

Svarbu žinoti, kad vieno pirkimo metu pirkėjui galima įsigyti ne daugiau kaip po 10 kg nefiksuoto svorio šviežių žuvų ar mėsos gaminių ir ne daugiau kaip po 1 antrinę pakuotę leidinyje pateiktų kitų maisto prekių. Pirkimo metu pirkėjui viršijus nurodytą įsigyti prekių kiekį, svorį, galutinei pardavimo kainai nebus taikoma Lidl akcija. Prekių kiekis ribotas, riboto kiekio prekės parduodamos nuo leidinyje nurodytos datos, jomis prekiaujama iki kol baigiasi atsargos. Nors naujausias prekių katalogas ir rodo naujausius pasiūlymus, kai kurios prekės dėl didelės paklausos gali būti išparduotos jau pirmą prekių pardavimo dieną. Skirtingose parduotuvėse gali būti skirtingų dydžių, spalvų, modelių prekės. Prekėms parduotuvėse gali būti taikomos papildomos nuolaidos, suteikiamos kasose. Dekoracijos į prekių kainą neįeina.  Jei pateiktos kainos ar kita informacija nesutampa su parduotuvėse pateiktomis kainomis ir informacija, laikykite tai klaida. Parduotuvių tinklas pasilieka teisę keisti prekių kainas be išankstinio įspėjimo. Dabartinis Lidl darbo laikas skirtingose parduotuvėse skiriasi.


Lidl akcijos, nuolaidos ir leidiniai - rask akciją

Kitos parduotuvės