Norfa Akcijos Leidinys Naujas + Savaitgalio Leidiniai - Rask akciją

Deja, ši parduotuvė akcijų leidinių dar nepaskelbė.
Pasirinkite parduotuvę apačioje, kad matytumėte kitus akcijų leidinius.

NORFA

Norfa Akcijos Leidinys Naujas + Savaitgalio Leidiniai


Bendrovė Norfos Mažmena – viena iš dinamiškiausiai besivystančių mažmeninės prekybos bendrovių Lietuvoje. Nuo 1997 m. veikianti Norfos bazė yra trečias pagal dydį mažmeninės prekybos tinklas šalyje, puikius rezultatus lemia lietuviškų prekių gausa bei efektyvi nuolaidų sistema. „Praktiški žmonės renkasi Norfą“ šūkiu pagarsėjusios parduotuvės orientuojasi į vidutines pajamas gaunantį praktišką pirkėją.

Norfa leidiniai, praktiškos valandos ir savaitgalio akcijos

Norfa akcijų leidinys padeda pirkėjams sužinoti, kokios patraukliausios Norfa nuolaidos yra būtent dabar. Norfa akcijos ir pasiūlymai yra nuolat atnaujinami, todėl visuomet rasite pačią naujausią informaciją apie konkrečią prekę. Apačioje pateiktas leidinys naujas siūlo geriausius pasiūlymus šiuo metu. Sužinok, kokios akcijos nuo rytojaus ar šią savaitę, internetu!

Siūlanti daug akcijų Norfa pirkėjams teikia ir daugiau patrauklių naujienų bei leidinių, pavyzdžiui, savaitgalio akcijos, Norfa vaistinės leidinys ar laimingos valandos. Savaitgalio pasiūlymai pasižymi itin prieinamomis kainomis įvairiai produkcijai. Atrask, kokios akcijos savaitgaliui. Naujausias prekių katalogas gali nurodyti, kokios yra parduotuvės Norfa praktiškiausios valandos šią savaitę. Praktiškos val. reklaminiai leidiniai atskleidžia konkretų laiką, kurio metu galima įsigyti norimas prekes už dar prieinamesnę kainą. Norfa vaistinė taip pat pasižymi išskirtiniu klientų susidomėjimu – vaistinės laikraštis, siūlantis farmacines paslaugas ir kt.

Rask akciją Norfoje, kuri tau labiausiai reikalinga

Kaininis leidinys, nurodantis, kokios akcijos Norfoje, yra taikomos Norfa parduotuvių asortimentui. Norfos prekybos centrai suskirstyti į 5 formatus – S, L, XL, XXL ir Hyper. Parduotuvių formatas priklauso nuo prekybos salių bei asortimento dydžio. Norfos lankstinukas praneša apie produkciją, kurios kokybės ir kainos santykis yra optimaliausias. N prekės ženklas atskleidžia apie pačios parduotuvės ruošiamus produktus kaip sultys, konservuotos daržovės, mėsa, pieno produktai ir kt. Leidinys praktiškos valandos ar bet kuris kitas lankstinukas dalinasi šių prekių informacija:

- Jūros produktai (žuvis kaip lašiša, karpis, krevetės, dorada ir kt..);
- Mėsai, mėsos, paukštienos produktai  kiauliena, kiaulienos sprandinė, jautiena ir kt.) ir mėsos kainos (dažnai ieškoma vištienos kainos);
- Pieno gaminiai (sūris, sviestas, ledai, jogurtai ir kt.);
- Gaivieji ir alkoholiniai gėrimai (sultys ir kt., alkoholis kaip alus, vynas);
- Vaisiai ir daržovės (bananai, ananasai, arbūzai, morkos, dažnai ieškoma bulvių kaina);
- Desertai, saldumynai (saldainiai, šokoladas, tortai, sausainiai);
- Bakalėja (klevų sirupas, cukrus, druska, cukrus uogienei, obuolių sidro actas, jūros kopūstai);
- Higienos prekės (asmens higienos prekės kaip sauskelnės, buitinė chemija);
- Gyvūnų prekės (kačių kraikas, šunų maistas, žaislai);
- Kita (dažniausiai ieškomi yra gėlės, kapų žvakės, akumuliatoriai, riedlentės, lipdukai, pripučiami čiužiniai, baseinai, palapinės, žieminė palapinė, lauko baldai, turistinės kėdės, vandens batai, avalynė, akcijos avalynei, kuprinės,  lagaminai, vienkartinės pirštinės, žvejybos reikmenys, žvejybos prekės kaip meškerės, automobilių prekės, kalis, magnis Norfa, tokia buitinė technika bei įrankiai kaip keptuvės, virduliai ar sumuštinių keptuvė, virtuvinės svarstyklės, įvairios knygos ar žurnalas, žinomi gamintojai kaip Blaupunkt, Dormeo, Fiskars ir kt.)

Naudinga informacija apie Norfą parduotuvę

Norfa savo klientams siūlo lojalumo kortelę, kuri yra viena populiariausių Lietuvoje. Nuolaidos yra verčiamos į Norfa eurus, kuriuos galima kaupti ir panaudoti padengiant iki 50 proc. pirkinio vertės. Nuolaidų kortelė tinkama ir N vaistinėse.

Prekių kiekis ribotas, riboto kiekio prekės parduodamos nuo leidinyje nurodytos datos, jomis prekiaujama iki kol baigiasi atsargos. Nors naujausias prekių katalogas ir rodo naujausius pasiūlymus, kai kurios prekės dėl didelės paklausos gali būti išparduotos jau pirmą prekių pardavimo dieną. Skirtingose parduotuvėse gali būti skirtingų dydžių, spalvų, modelių prekės. Jei pateiktos kainos ar kita informacija nesutampa su parduotuvėse pateiktomis kainomis ir informacija, laikykite tai klaida. 


Norfa Akcijos Leidinys Naujas + Savaitgalio Leidiniai - Rask akciją

Kitos parduotuvės