Galinga bei labai paprasta priemonė nuo uodų

Galinga bei labai paprasta priemonė nuo uodų
Užkamavo uodai, o po ranka nėra jokios antimoskitinės priemonės? Rekomenduojame tau pasidaryti itin paprastą, bet labai efektyvų mišinį iš po ranka esančių medžiagų, kurias galima rasti beveik kiekvienuose namuose.

Jums prireiks:
– aliejaus (bet kokio)
– plaukų šampūnas
– 9% actas (nepainioti su esencija)
Reklama


Paimame visus šiuos skysčius lygiais kiekiais ir sumaišome tarpusavyje. Tu gausi priemonę, labai panašią į baltos spalvos emulsiją. Paruošus liks tik patepti visas atviras kūno vietas ir galėsite drąsiai būti lauke. Nei vienas uodas prie jūsų nenorės atskristi!

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

3 efektyvios liaudiškos priemonės nuo erkių


Galinga bei labai paprasta priemonė nuo uodų

Birželis - įprastai tas periodas, kai erkės labai aktyvios (tačiau šiemet jos bus aktyvesnės jau anksčiau, nes nebuvo žiemos). Jų įkandimas žmogui nėra juntamas, bet kartais labai pavojingas.

Prieš bėgdami į parduotuvę flakonėlio su aerozoliu, atsiminkite, kad yra metais patikrintų liaudiškų priemonių nuo erkių. Ir jos visiškai nėra pavojingos.

Joms priskiriami:

Eteriniai aliejai

Atskiedžiame vandeniu arbatmedžio, gvazdikų, eglių ar eukaliptų aliejų vandeniu santykiu pusė arbatinio šaukštelio 100 mililitrų vandens. Prieš eidami į mišką įtriname šiuo mišiniu atviras kūno vietas, likutį išpurkškiame ant drabužių. Jūs būsite patikimai apsaugoti nuo įkandimo, nes erkės negali pernešti šių kvapų.
Reklama


Nemėgsta erkės ir tokių nuostabių gėlių kaip geranija ir levanda. Tad drąsiai gaminame improvizuotus kvepalus. Du valgomuosius šaukštus aliejaus išmaišome stiklinėje vandens ir užpilame nedideliu spirito kiekiu. Taroje su hermetišku dangteliu mišinys gali laikytis iki pusės metų, neprarasdamas savo savybių.

Galinga bei labai paprasta priemonė nuo uodų

Obuolių actas

Būtinai naudojame natūralų. Šios priemonės skonis bei kvapas erkėms taipogi labai nepatinka. Drąsiai tepame juo odą bei drabužių kraštus.

Galinga bei labai paprasta priemonė nuo uodų
Reklama


Svogūnas bei česnakas

Suvalgome šiek tiek svogūno arba česnako prieš išeidami, galite juo įtrinti delnus, pėdas, kaklą. Kvapas, žinoma, ne iš maloniųjų. Gali atbaidyti ne tik erkes, bet ir žmones.:)

Galinga bei labai paprasta priemonė nuo uodų

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

Sumaišykite citrinų sultys su 1 šaukštu alyvuogių aliejaus ir niekada nenustosite jo naudoti!


Galinga bei labai paprasta priemonė nuo uodų

Tai labai veiksminga priemonė!

Šiame straipsnyje visas dėmesys sutelkiamas į citrinos sultis ir alyvuogių aliejų, du labai galingus ingredientus, kurie stebina, nes gali išvalyti toksinus ir sukauptas atliekas. Šis mišinys Jums padės iš "sistemos" pašalinti nuodingas medžiagas, atgaivinti savo kūną ir gauti energijos, kurios užteks visą dieną.
Reklama
Prieš atidžiau pažvelgdami į šį receptą, pažvelgiame į organizmo toksiškos apkrovos požymius ir įvairius požymius, rodančius, kad reikia nuplauti toksinus iš jūsų sistemos.

Jie yra tokie:

 • Letarija (toksiškos kūno sudėties organizmas veikia mažiau efektyviai).
 • Nemiga (tai yra dėl kepenų sutrikimų, todėl, jei turite miego sutrikimų, galvokite apie kepenų detoksikaciją).
Reklama
 • Galvos skausmas  („Pagrindinė galvos ir migrenos priežastis yra toksinų ar audinių dirgiklių centrinėje nervų sistemoje kaupimas“).
 • Odos problemos ( jei pagrindiniai eliminuojantys organai neveikia veiksmingai, oda padės. Oda bando atsikratyti toksinų, leidžianti toksinams išeiti per odos išbėrimą.)
 • Geltona arba balta kalba  (tai reiškia, kad virškinimo sistema yra užteršta).
 • Perteklinis svoris  (jei reguliariai žiūri į kalorijų kiekį ir naudojate jį, bet vis tiek negalite prarasti svorio, labai tikėtina, kad toksinis kaupimasis pakenktų jūsų pastangoms).
 • Karštas jausmas  (kūnas perkaitina, kad kovotų su toksinais ir juos išplautų).
Reklama
Šis laiko patikrintas vaistas jau ganėtinai seniai yra naudojamas gydant įvairiausias sveikatos problemas. Prieš pradėdami naudoti, pirmiausia pereikime prie jo sudedamųjų dalių.

Alyvuogių aliejus yra pagrindinis Viduržemio jūros regiono maisto komponentas. Jame yra daugybe būtinų riebalų rūgščių, kurios, kaip žinote, palengvina toksinų pašalinimą bei mažina cholesterolio kiekį.

Kita vertus, citrinos yra vienos iš pačių sveikiausių vaisių ir yra gerai žinomos dėl savo stipraus mitybos profilio. Citrinos gausios vitaminų, mineralų ir antioksidantų, tad jos yra galinga priemonė prieš įvairias problemas.
Reklama
Šios dvi sudedamosios dalys suteikia daug naudos sveikatai. Tarp jų yra:

 1. Reuma - Šis derinys suteikia itin galingas priešuždegimines savybes, kurios yra labai naudingos reumatizmui. Reguliariai vartodami šį vaistą, veiksmingai sumažinsite sąnarių skausmą.
 2. Širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimai - tokia priemonė apsaugo bei gydo širdies problemas dėl didelio riebalų rūgščių kiekio, kuris kontroliuoja blogą cholesterolį ir pagerina kraujotaką.
 3. Pagerina inkstų, kepenų ir tulžies pūslės funkciją. Anot daugybės ekspertų, šio mišinio naudojimas kiekvieną rytą tuščiu skrandžiu neleis susidaryti tulžies akmenims. Vartodami jį su viena stikline vandens prieš pusryčius, detoksikuosite inkstus, kepenis bei tulžies pūslę, o tai savo ruožtu pagerins jų darbo kokybę.
 4. Mažina vidurių užkietėjimą Alyvuogių aliejus turi savybių savyje, kurios daugeliui yra surado veiksminga priemonė gydant vidurių užkietėjimą. Kartu su citrinų sultimis jis pašalina nereikalingas atliekas bei pagerina žmogaus virškinimą.

Informacija pateikta mūsų straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

Laimute Kuosiene

Puiki priemonė, išbandysiu.
Atsakyti

Vincas Rudžinskas

Nu, nu,o as abejoju.
Atsakyti

Lai La

Visi skirtingi ingradientai skysčio. Uodas aplenks tokį kūną., O kaip kūnas reaguos į tokį skystį. Gali būti ir išbėrimų ir kitokių reakcijų...
Atsakyti

Ina

Taip ir nesupratau, alyvuogių aliejus su citrina, jį reikia gerti ar tepti ant odos?
Atsakyti