Skalbimo mašinos valymas namie per 5 minutes

Skalbimo mašinos valymas namie per 5 minutes
Labai nuostabus skalbimo mašinos valymo receptas - pigu bei visiškai jokios chemijos, tai reiškia jokios žalos sveikatai. Paprasčiau tikriausiai net nesugalvosi.

Automatinė skalbimo mašina yra privalomas daiktas namų ūkyje, bet dažnai tampa gana brangiu malonumu šeimos biudžetui. Tad labai svarbu, kad nusipirkta skalbimo mašina tarnautų jums ne vieną ir ne du metus, o kaip tik galima ilgiau.

Deja, ne visados tai būna įmanoma, tad kad kalba eina apie vandentiekio vandens, kuris teka mūsų vamzdžiais, kokybę. Daugelyje gyvenviečių vanduo toks kietas ir perpildytas įvairių priemaišų, esančių surūdijusiuose vamzdžiuose, kad kovoti su šiuo reiškiniu yra gan sunkus darbas, o kartais ir visai beviltiškas. Statyti filtrus yra pakankamai brangu, o gal net ir per brangu.

Reklama


Kaip vieną iš variantų - galite pasikliauti garsia reklama ir reguliariai pirkti minkštiklius. Bet sutikite, kad tai labai brangu, juk pakelis tokio minkštiklio kainuoja brangiai, o jo užtenka ilgiausiai porai savaičių. Galite naudoti specialias priemones nuo kalkių nuosėdų, bet, kaip jau įrodyta, kad medžiagos, naudojamos minkštikliuose ir nukalkintojuose, pilnai iki galo neišsiskalauja iš skalbinių, tad jais nėra saugu skalbti rūbus alergiškiems žmonėms bei mažiems vaikams.

Pakanka atlikti tokią procedūrą kartą per 3-4 mėnesius kaip profilaktiką. Bet jei vanduo jūsų gyvenamojoje vietovėje labai kietas, galite atlikti procedūrą dažniau, tai tikrai nepakenks.

O štai ir pats receptas:

Visa paslaptis slypi paprastos citrinos rūgšties naudojime. Standartinei mašinai su 3,5 kilogramo apkrova pakaks 4 citrinos rūgšties pakelių po 15 gramų. Jeigu mašinos talpa didesnė, dozavimą didiname.

Reklama


Kai kur rekomenduoja mašinai su 5 kilogramų apkrova naudoti net po du 100 gramų svorio pakelius.

Beriame citrinos rūgštį į skalbimo miltelių skyrelį ir įjungiame mašiną pilnam skalbimo ciklui maksimalioje temperatūroje. Ir viskas!

Citrinos rūgštis puikiai nuvalys kalkes iš vidaus, o išpilant pirmą vandenį galite pamatyti, kiek visokių nešvarumų ir šlamšto buvo ant jūsų mašinos detalių. Tokios procedūros efektą galite stebėti vizualiai vieną šaukštelį citrinos rūgšties užvirinus arbatinuke vandenyje, o po to atvėsinus. Išmėginkite!

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

Zita Pelenė

Naudoju actą ir vargo nematau. Per porą mėn kartą supilu spirito actą ir tvarka.
Atsakyti

Vida Dergūnienė

Naudoju acta 9% kaskart skalbdama ir skalbiniam gerai atgauna spalva pereikia rusiot ir masinai nauda nuo kalkiu
Atsakyti

Irena

Kiek pilate acto į 5kg mašiną

Juozas

Sugadinote savo skalbimo mašiną nepataisomai,acto pilti negalima nes sueda golių salnikus ir gumas

Dalia

Naudoju tik acta pigu ir labai veiksminga.
Atsakyti

Roma Kimbirauskienė

Reikės pabandyti. AČIU 🌝
Atsakyti

Juozas

Patariu nebandyti...

Stase

Indaplovių kapsulė kartą į men.brangoka,bet mašinai nekenkia
Atsakyti

Irena

Citrinos rūgštis tas pats kaip ir actas ir guoliams ir gumoms peilis
Atsakyti