Greitas šokoladinis pyragas keptas puodelyje - mikrobangėje

2021-07-10 Autorius G-Blogas

Greitas šokoladinis pyragas keptas puodelyje - mikrobangėje
Pamenu, kai dar buvau mažas vaikas, o mūsų namuose atsirado mikrobangė, kepdavau tokius mažus šokoladinius pyragus nuolatos. Į tešlą pridėdavau visko, ko tik turėdavau: kakavos, tirpios kapučino kavos, riešutų, aguonų ar razinų… Ko tik neprisigalvodavau, kai namuose nebūdavo saldumynų, o norėdavosi vis pasmaližiauti.

Aišku, ne aš pirma sugalvojau tokį nuostabų dalyką, šiomis dienomis panašūs vieno puodelio kepiniai, kuriuos galima pagaminta per keletą minučių, ganėtinai populiarūs. O juos galima skanauti su pamėgtais ledais ir "kaifuoti".

Šiandien  mano mikrobanginis kepinys pats tobuliausias! Dar viena labai didelį pliusą būčiau pridėjusi, jeigu būčiau turėjusi vanilinių ledų. Pyragas gaunasi itin minkštas, ganėtinai drėgnas, nuostabiai iškepęs, sodriai šokoladinis. Į vidų dar įdėjau kelis pasmulkintus Ferrero Rocher saldainius ir dar migdolų plokštelėmis apibarsčiau. Jeigu tokį pyragą gaučiau kokioje prabangioje kavinukėje, tai tikrai labai apsidžiaugčiau. Pabandykite, labai rekomenduoju.

Iš nurodyto ingredientų kiekio iškepsite 2 pyragiukus nedideliuose puodeliuose, arbą vieną dideliame. Tik neapsigauname ir nepripilame tešlos iki pat puodelio viršaus, nes pyragas kepdamas iškils. Po kelių minučių jis labai gražiai atlimpa nuo kraštų, tad jį itin paprastai galima perkelti į lėkštelę, jeigu tarkim šalia norisi kamuoliuko ledų. Nors man pačiai asmeniškai daug smagiau kabinti šaukšteliu iš puoduko. Einam gaminti!

Ingredientai

  • miltai: ketvirtadalio puodelio
  • kakavos milteliai: 3 arbatinių šaukštelių
  • kepimo milteliai: 1 arbatinio šaukštelio
  • druska: trupučio
  • pienas: ketvirtadalio puodelio
  • grietinė: ketvirtadalio puodelio
  • vanilės ekstraktas: 0,5 arbatinio šaukštelio
  • kiaušiniai: 1 (didelio)
  • cukrus: 5 arbatinių šaukštelio
  • mėgstami šokoladiniai saldainiai: 3

  Recepto paruošimas

 1. 1. Kad pagaminti tešlą šiam pyragui, galite panaudoti kelis būdus. Paprastesnis - viską sudedame į nedidelį indelį ir iki vientisos masės sumalame elektriniu trintuvu, tuomet sudedame smulkintus saldainius.
 2. 2. Kiek sudėtingesnis - šlapius ingredientus sumaišome viename inde, sausus ingredientus kitame, po to viską suplakame iki vientisos tešlos ir sudedame tuos pačius susmulkintus saldainius.
 3. Reklama
 4. 3. Paskui viską supilame į puodelį ir statome į mikrobangų krosnelę. Nustatome galingiausią režimą ir kepame dvi minutes. Jeigu mikrobangė nėra itin galinga, kepame keliomis minutėmis ilgiau.
 5. 4. Iškepusį, jeigu norisi, galite apibarstyti cukraus pudra. Skanaus!
 6. 5. Rekomendacija: Daugiau šokoladinių pyragų receptų rasite: Šokoladiniai pyragai.

Rasa Medvedeva

Neparašėte kokio tūrio puoduką naudojate.
Atsakyti
Šokoladinė cukinijų duona
(3)
Šokoladinis pyragas su kriaušėmis
(6)
Šokoladinis cukinijų pyragas
(13)