Nachos su plėšyta kiauliena

2021-11-11 Autorius Gamina Vanagai

Nachos su plėšyta kiauliena
Nachos galima pagaminti iš daugybės skirtingų ingredientų ir pritaikyti juos patiems įvairiausiems skoniams. Tačiau šį kartą aš pasidalinsiu savo pačiu mylimiausiu variantu su plėšyta kiauliena. Toks paruošimo būdas man buvo tikras atradimas, kai jį atradau, kitaip ruošti net nebenoriu. Mėginkite ir Jūs! :)

Ingredientai

    Recepto paruošimas

  1. 1. Pirmiausia kepimui skirtame inde tieskite kepimo popierių ir dėkite iš eilės: kukurūzų traškučius, plėšytą kiaulieną, susmulkintas daržoves, prieskonius ir jalapenus.
  2. 2. Tada užtarkuokite sūrį.
  3. Reklama
  4. 3. Kepkite iki 180 laipsnių temperatūros įkaitintoje orkaitėje maždaug 10 minučių arba tol, kol viskas lengvai apskrus, o sūris išsilydys.
  5. 4. Per tą laiką, kol nachos kepa, sutrinkite avokadą su laimo sultimis ir šlakeliu aliejaus, pasmulkinkite pomidoriukus, ridikėlius, svogūnų laiškus ir kalendras.
  6. 5. Viską sukraukite ant iškepusios nachos ir skanaukite!
  7. 6. Pastebėjimas: YouTube radau panašų receptą (anglų kalba), kuris patiko mūsų šeimai. Jei ir Jums būtų įdomu pasigaminti, prisegiau video įrašo pabaigoje.
  8. 7. Rekomendacija: Daugiau nachos receptų rasite: Nachos receptai.


Nachos su plėšyta kiauliena

Aurelija

Jau po pirmo apsivalgymo, jaučiu kaip priaugau kilogramą, bet taip skanu, kad neįmanoma sustoti. Tikrai kartosiu jau artimiausią savaitgalį! ;)
Atsakyti
Nachos su plėšyta kiauliena
Lašiša įdarytas prancūziškas batonas
(19)
Vyriškas gimtadienio tortas
(1)
Lipnūs vištienos petukai
(3)