Naminiai braškiniai - jogurtiniai ledai

2021-02-06 Autorius WorldRecipes.lt

Naminiai braškiniai - jogurtiniai ledai
Jau kurį laiką svajojau, kaip vėl gaminsiu naminius ledus. Ir pamačiusi parduotuvėje nuostabias formeles ledams supratau, kad atėjo pats laikas vėl pasigaminti savo pačius mėgstamiausius naminius jogurtinius ledus su braškėmis. Vaikai liko mano sprendimu labai patenkinti, vyras taip pat džiaugėsi. Vietoje braškių galite pasirinkti ir kitas uogas, manau viskas pavyks puikiai. O dabar apie viską iš eilės. 

P.S. Gaminau dvi skirtingas ledų versijas - vaikams ant pagaliuko, o suaugusiems - rutuliukais.

Ingredientai

  • braškės sutrintos su cukrumi: ~0,5 litro
  • natūralus jogurtas: 350 gramų
  • grietinė: 3 valgomųjų šaukštų
  • cukrus: 2 valgomųjų šaukštų

  Recepto paruošimas

 1. 1. Į braškes sutrintas su cukrumi sudedame natūralaus jogurto indelį, grietinę ir cukrų (cukraus dedame pagal savo skonį - man patinka saldesni ledai, tad kitą kartą dėčiau daugiau cukraus).
 2. 2. Viską gerai išmaišome, dalį supilstome ledams skirtus indelius (3 indelius užpildžiau), o likusią masę supilame į pailgą plastikinį indą (geriausiai būtų imti pailgą, šitaip greičiau pradeda stingti).
 3. Reklama
 4. 3. Įdedame į šaldymo kamerą ir paliekame maždaug 2 valandas stingti.
 5. 4. Po 2 valandų masę, kuri buvo indelyje permaišome, kad būtų vientisa masė, tą patį pakartojame dar po geros valandos. Po 3-4 valandų jau turėsime skanius jogurtinius ledus!
 6. 5. Lieka pasiimti šaukštą skirtą ledams, įdėti kelis rutuliukus į indelį bei skanauti.
 7. braškiniai jogurtiniai ledai
 8. 6. O ledų formeles pakišti po šiltu vandeniu maždaug minutei, gražiai išimame iš formelių ir duodame mažiesiems degustatoriams lepintis naminiais ledais.
 9. jogurtiniai ledai su braškėmis
 10. 7. Pastebėjimas: Specialiai padariau dar ir eksperimentą - vienus ledus permaišiau kelis kartus, o formelėse palikau stingti nemaišant. Rezultatas - daug skaniau buvo valgyti kreminės konsistencijos permaišyti ledai, formelėse sustingusius ledus belaižant kartas nuo karto pasijautė ledo gabaliukai. Kitą kartą būtinai permaišysiu ir formelėse supiltą masę.
 11. naminiai jogurtiniai ledai
 12. 8. Rekomendacija: Daugiau ledų receptų rasite: Ledai.
Keto ledai be cukraus
(2)
Mėtiniai ledai su šokolado gabaliukais
(4)