Veganiški ledai "Pagunda" su plakta grietinėle

2021-12-03 Autorius Skanauk su Aušra

Veganiški ledai "Pagunda" su plakta grietinėle
Nors aš pati itin mėgstu skanauti šviežias uogas ir pastaruoju metu jų valgau ganėtinai daug, bet visgi dalį jų turiu užšaldyti, nes per trumpą laiką nepavyksta visko suvalgyti. Tokias uogas galite panaudoti įvairiems šerbetams, desertams ar ten, kur tik išneša Jūsų fantazija. Šįkart mane ji nunešė į veganiškų ledų "palaima" pasaulį. Prieš porą dienų buvau užsišaldžiusi nedaug raudonųjų serbentų ir aviečių, todėl iš jų ir pasigaminau šį fantastišką desertą. Žinoma, reikėtų nepamiršti ir šaldyto banano, nes be jo šis desertas būtų ganėtinai rūgštus.

Savo šaldymo kameroje visada turiu šaldytų bananų (gal daugumai tai bus keista). Bet reikia gerai prinokusius bananus supjaustyti į kelis gabaliukus ir juos padėti į šaldiklį. Kadangi šiuo metu turiu gan silpną maistinį kombainą, tai ir bananą, ir uogas šiek tiek atšildžiau. Juos subėriau į kombainą, tada įpyliau šlakelį augalinio pieno ir išsiplakė nuostabus desertas.

O norėdama, kad jis dar būtų gardesnis, naudojau sojų grietinėlę SOYATOO, kuri man labai patinka. Ir tai net nėra reklama, o mano nuoširdi nuomonė. Pati grietinėlė itin skani, lengvai purškiasi, bet deja išnaudojus kiek daugiau nei pusę, ėmė ir užstrigo purškiklis (tad tikrai turi ir savo minusų). Todėl dabar jau nežinau ką reikės su ja daryti. Išmesti kaip ir gaila, bet išpurkšti niekaip nepavyksta. Na, bet dabar ne apie mano problemas, o apie receptą! 

Užsiregistravę ir prisijungę vartotojai mato mažiau reklamų

Ingredientai

  • šaldyti bananai: 1
  • šaldytos avietės: 0,5 stiklinės
  • šaldyti raudonieji serbentai: 0,5 stiklinės
  • augalinis pienas: šlakelio
  Grietinėlei:
  • purškiama sojų grietinėlė "Soyatoo"
  • įvairios uogos

  Recepto paruošimas

 1. 1. Pirmiausia visus ingredientus suberiame į maisto procesorių ir sutriname iki vientisos purios masės.
 2. 2. Gautą masę paskirstome stiklinėse, užpurškiame grietinėlės ir papuošiame uogomis. Skanaujame!
 3. Reklama
 4. 3. Rekomendacija: Daugiau ledų receptų rasite: Ledai.
Veganiški ledai "Pagunda" su plakta grietinėle
Veganiški ledai "Pagunda" su plakta grietinėle
Keto ledai be cukraus
(2)
Mėtiniai ledai su šokolado gabaliukais
(4)