Keto ledai be cukraus

2021-09-24 Autorius WorldRecipes.lt

Keto ledai be cukraus
Keto ledai be jokio cukraus? Taip, tai tikrai yra įmanoma! Pati vis dar negaliu patikėti, kad toliau bandau keto receptus ir jie man labai patinka. Šį kartą nuostabus keto desertas. Turiu pripažinti, kad aš itin mėgstu saldumynus, tad besilaikant ketogeninės mitybos principų saldžius dalykus su labai minimaliu kiekiu angliavandenių stengiuosi valgyti vis tiek labai retai. Nors jose ir nėra cukraus, bet man vis dar sunku suprasti, kad desertas, gali būti ir sveikas. O šie ledai, galima sakyti tokie ir yra. 

Nors šiaip ledai nėra mano pats mylimiausias desertas iš visų, bet priėmiau sprendimą, kad noriu išmėginti pasigaminti juos savo pačios virtuvės sąlygomis. Skanių ledų pagrindas yra grietinėlė, o šis ingredientas visiškai atitinka keto mitybą. Vis ieškojau pačio geriausio recepto internete, bet dauguma jų reikalavo ksantano dervos, kurios aš neturėjau, o artimiausio parduotuvėse taip pat negalėjau rasti. Ši derva yra naudojama tarsi stabilizatorius, kuris sulipina visą masę ir priverčia ją pavirsti vientisą. Tad galiausiai nusprendžiau, kad laikas pasikoreguoti receptą pagal save ir išmėginti receptus be jo. Ir kaip jau tikriausiai suprato mano mintį, ledai pavyko puikiai. Jie buvo itin gardūs, tad dabar jūsų eilė juos gaminti. 

Užsiregistravę ir prisijungę vartotojai mato mažiau reklamų

Ingredientai

  • 30-35% riebumo grietinėlė: 250 mililitrų
  • kiaušinių tryniai: 3
  • saldiklis eritritolis: 50 gramų (taip pat galite naudoti ir ksilitolį, bet jis yra saldesnis, tad jo dėkite dvigubai mažiau. Jeigu naudojate cukrų, tai galite panaudoti tiesiog jį)
  • degtinė arba brendis: 2 valgomųjų šaukštų
  • kokosų drožlės: 30 gramų

  Recepto paruošimas

 1. 1. Pirmiausia į puodą supilkite grietinėlę, įberkite eritritolį (arba kitą saldiklį, kurį pasirinksite) ir maišykite ant mažos kaitros, kol eritritolis pilnai ištips.
 2. 2. Tada suplakite kiaušinių trynius.
 3. Reklama
 4. 3. Toliau plakite trynius, bet jau būtinai ant vidutinio greičio ir pradėkite po vieną valgomąjį šaukštą pilti šiek tiek atvėsintą grietinėlės ir saldiklio mišinį. Neskubėkite, nes kitaip gali gautis kiaušinienė.
 5. 4. Tuomet įpilkite pasirinktą alkoholį ir kokosų drožles. Viską gerai išmaišykite. Jei savo namuose turite ksantano dervos, tai panaudokite ir ją - konsistencija gausis labiau kreminė.
 6. 5. Po to dėkite į šaldymo kamerą ir nepamirškite kas pusvalandį viską išmaišyti.
 7. 6. Po 2 valandų jūsų keto ledai bus paruošti ir bus galima mėgautis itin skaniais ledais be kaltės jausmo, nes juose nėra cukraus!
 8. 7. Rekomendacija: Daugiau ledų receptų rasite: Ledai.
Keto ledai be cukraus
Naminiai vaisiniai ledai ant pagaliuko
(2)
Mėtiniai ledai su šokolado gabaliukais
(4)