Orkaitėje keptas perlinių kruopų troškinys su daržovėmis ir antiena arba vištiena

2021-04-14 Autorius Oditėlės blogas

Orkaitėje keptas perlinių kruopų troškinys su daržovėmis ir antiena arba vištiena
Jeigu mėgstate įvairiausius troškinius su paukštiena, tada ir šis patiekalas neabejotinai Jums patiks. Jį pagaminti itin paprasta, reikia visus produktus sudėti į kepimo indą ir dėti į orkaitę, kuri atliks visus darbus už Jus. 

Įprastai aš šį troškinį gamindavau su vištiena, bet šį kartą šaldytuve buvo antienos, tad nusprendžiau pasigaminti su ja. Galiu pasakyti, kad su abiem variantais gaunasi puikiai, tad rinkitės tą mėsą kurios turite arba kurią labiau mėgstate.

Užsiregistravę ir prisijungę vartotojai mato mažiau reklamų

Ingredientai

    Recepto paruošimas

  1. 1. Pirmiausia į kepimo indą sudedame antieną arba vištieną, gerai perplautas perlines kruopas, gabaliukais supjaustytą pomidorą, šviežias bulvytes, griežinėliais - nuskustas morkas, smulkiais kubeliais - čili papriką, gabalėliais - marinuotus agurkėlius.
  2. 2. Viską gerai išmaišome ir užpilame vištienos sultiniu (viskas turi būti nepilnai apsemta).
  3. Reklama
  4. 3. Indą uždengiame dangčiu arba folija ir kepame iki 180 laipsnių temperatūros įkaitintoje orkaitėje maždaug 30-40 minučių arba tol, kol viskas bus iškepę. Skanaujame!

Aldona

Gaminau su antiena ir gavosi labai skaniai. Nors antiena retas svečias mano virtuvėje, bet nuo šiol teks dažniau jos nusipirkti. :)
Atsakyti

Antanas

Gaminau lygiai taip, tik naudojau kalakutienos faršą, nes vis ieškojau minčių, kur jį sunaudoti. Labai gerai gavosi. Tik kepiau maždaug 25 minutes.
Atsakyti
Laukiniai ryžiai su vištiena, daržovėmis ir kiaušiniu
(7)