Orkaitėje keptos bulvių skiltelės su majoneziniu padažu

2021-08-17 Autorius Oditėlės blogas

Orkaitėje keptos bulvių skiltelės su majoneziniu padažu
Šis bulvių patiekalas yra nuostabus užkandis, be to puikiai gali atstoti ir vakarienę, kai tingisi kažką gaminti. Tik reikės supjaustyti bulves, sudėti į orkaitę, pasiruošti padažą ir palaukti, kol iškeps. Bulvės su tokiu padažiuku yra labai sočios, tad persivalgymas beveik garantuotas. Man asmeniškai labai patiko, vyras jas net valgė prie alaus bokalo.

Užsiregistravę ir prisijungę vartotojai mato mažiau reklamų

Ingredientai

  Recepto paruošimas

 1. 1. Pradžioje pasirenkame vienodo dydžio bulves. Kruopščiai nuplauname.
 2. 2. Supjaustome skiltelėmis. Dubenyje sumaišome su smulkintais rozmarino lapeliais, įpilame šlakelį alyvuogių aliejaus, pagardiname su druska bei juodaisiais pipirais. Viską gerai permaišome.
 3. Reklama
 4. 3. Tuomet skardą išklojame kepimo popieriumi.
 5. 4. Išdėliojame bulves bei kepame iki 200 laipsnių temperatūros įkaitintoje orkaitėje maždaug 60 minučių arba tol, kol iškeps. Skilteles apverčiame, kai gražiai apskrus.
 6. 5. Padažui skirtus ingridientus sumaišome bei patiekiame su bulvių skiltelėmis. Skanaus!
 7. 6. Patarimas: Renkamės tokią kepimo skardą, kad visos skiltelės būtų išdėliotos ant dugno, nes kitu atveju gražiai neapskurs bei neiškeps tolygiai.
 8. 7. Patarimas: Jei norime, kad bulvės gražiai apskrustų bei nepasidarytų "košė", štai jums paprastas triukas - kai atrodys, kad lyg galite apversti bulves, per "prievartą" su mentele jų nekrapštykite. Tiesiog paslankiokite skardą pirmyn-atgal bei kai pradės skiltelės pačios "atšokinėti" tuomet ir apverskite. Žinoma, tik tuo atveju, jei gražiai apskrudo.
 9. 8. Rekomendacija: Daugiau bulvių receptų rasite: Bulvių receptai.
Tarkuotų bulvių apkepas su faršu ir sūriu
(90)