Veganiški burokėlių kotletai su grikiais

2022-04-08 Autorius Veg4U

Veganiški burokėlių kotletai su grikiais
Kartais taip nutinka, kad lieka koks dubenėlis nebaigto maisto šaldytuve, tiesa? Mane asmeniškai tokie dubenėliai labai erzina! Itin nemėgstu išmesti maisto, visada stengiuosi gaminti jo tiek, kiek reikia vienam pavalgymui, Na, bet kai lieka tų likučių tenka suktis iš situacijos!

Iš vakaro buvo užsilikę šiek tiek avižinių dribsnių košės, nuo pusryčių - išvirtų grikių, dar suradau šaldytuve vienišą burokėlį ir maždaug sprindžio ilgio vienišą porą. Kaip jau tikriausiai supratote, ingredientai patys padiktavo receptą pietums! Tad pagaminau nuostabius veganiškus burokėlų kotletus su grikiais. Gavosi tikrai labai skanūs pietūs, tad receptu dalinuosi ir su Jumis. :)

Užsiregistravę ir prisijungę vartotojai mato mažiau reklamų

Ingredientai

  • virti grikiai: 1 stiklinės
  • virti avižiniai dribsniai: 1 stiklinės
  • tarkuoti burokėliai: 1 stiklinės
  • poras: 10 centimetrų gabaliuko
  • pilno grūdo kvietiniai miltai: 5 valgomųjų šaukštų
  • druska
  • pipirai
  • kokosų aliejus (burokėlių kotletams kepti)

  Recepto paruošimas

 1. 1. Pirmiausia supjaustykite porą ir jį šiek tiek apkepinkite kol švelniai ir gražiai pagels. Neperkepame, tegul tik švelniai pagelsta, bet neperkepa iki tamsiai rudų.
 2. 2. Atskirai šiek tiek apkepinkite sutarkuotus burokėlius.
 3. Reklama
 4. 3. Didesniame dubenyje sumaišome virtus grikius, avižinius dribsnius, tarkuotus taip pat pakepintus burokėlius, įberiame druskos, pipirų bei miltų.
 5. burokėlių kotletai su grikiais
 6. 4. Žiūrime konsistenciją, jeigu tešla labai byrės, beriame miltų daugiau, bet nepadauginame, antraip kotletukai gausis per kieti. Viską gerai išmaišome. Paragaujame, jeigu trūksta skonio, įberiame daugiau prieskonių, galima įpilti ir šiek tiek sojos padažo, įberti kario arba ciberžolės
 7. vegetariški burokėlių kotletai su grikiais
 8. 5. Drėgnomis rankomis suformuojame kotletus ir kepame kokosų aliejuje.
 9. 6. Iškepusius burokėlių kotletus galima nusausinti ant popierinio rankšluosčio. Patiekiame su mėgstamu garnyru ir skanaujame!
 10. burokėlių ir grikių kotletai
 11. 7. Rekomendacija: Daugiau burokėlių kotletų receptų rasite: Burokėlių kotletai.
Veganiški burokėlių kotletai su grikiais