Gerkite obuolių actą prieš miegą, jei turite šias sveikatos problemas!

2019-11-29 Autorius WorldRecipes.lt

Gerkite obuolių actą prieš miegą, jei turite šias sveikatos problemas!
Obuolių actas yra itin veiksmingas ingredientas turinti labai daug gydomųjų savybių savyje, kurios gali palaikyti sveikatos būklę.

Norime Jums pateikti 10 obuolių acto naudojimo būdų, kurie tave nustebins savo efektyvumu. Jo vartojimas prieš miegą stipriai pagerina bendrą sveikatos būklę!

Užsiregistravę ir prisijungę vartotojai mato mažiau reklamų

Ingredientai

  • obuolių actas

  Recepto paruošimas

 1. 1. Paimame po vieną arbatinį šaukštelį obuolių acto, vieną arbatinį šaukštelį medaus ir šilto vandens stiklinę. Gerai išmaišome, geriame pusvalandį prieš miegą, virškinimui pagerinti bei gydyti.
 2. 2. Aukštas kraujo spaudimas yra viena iš pirmaujančių nemigos priežasčių visame pasaulyje. Tokiu atveju, paimame 2 šaukštelius obuolių acto + 150 mililitrų šilto vandens prieš miegą. Turėtume išvengti su miegu susijusių bėdų.
 3. Reklama
 4. 3. Paimame vieną šaukštą obuolių acto ir vieną stiklinę vandens, jeigu esate alkanas. Išvengsime tiek nutukimo, tiek ir miego problemų.
 5. 4. Paimame vieną šaukštą obuolių acto ir vieną stiklinę vandens prieš miegą, šitaip nuraminsime skrandžio rūgštingumą.
 6. 5. Išgeriame vieną šaukštelį obuolių acto su viena stikline šilto vandens prieš miegą, šitaip nuraminsime skrandžio skausmą.
 7. 6. Pašalinti žagsėjimą tau padės vienas arbatinis šaukštelis obuolių acto su pusės stiklinės šilto vandens.
 8. 7. Obuolių actas taip pat turi labai stiprias antibakterines savybes, kurios greitai gali pagydyti gerklę. Tau reikės, vieno šaukštelio obuolių acto ir 100 mililitrų šilto vandens. Išgeriame valandą prieš miegą, ir dar vieną kartą po 30 minučių. Tuomet, dar kartą geriame vieną šaukštelį + 100 mililitrų šilto vandens iškart prieš miegą.
 9. 8. Obuolių acte taip pat gausu kalio, kuris nuramina skausmą kojose. Tokio mineralo trūkumas yra viena iš pagrindinių priežasčių skausmui atsirasti. Į šilto vandens stiklinę įpilame du šaukštus obuolių acto ir geriame prieš pat miegą. Skausmas dingsta po kelių naktų.
 10. 9. Obuolių actas taip pat sėkmingai kovoja su alergija. Geriame vieną šaukštelį acto su šilto vandens stikline, maždaug valandą prieš miegą.
 11. 10. Obuolių actas taipogi itin efektyviai pašalina bakterijas, kurios įprastai sukelia blogą burnos kvapą bei skonį.
 12. 11. Rekomendacija: Daugiau sveikos mitybos receptų rasite: Sveika mityba ir receptai.

Irena Petrakoviene

👍👍👍👍👍👍👍👍
Atsakyti

Bronius Milius

Taip iseina kad,gerdami viena sauksteli acto su stikline silto vandens issigydome puse organizmo,nu nezinau,nesueina kazkas,atsiminkit,karts rusai megejai rodyti panacejas per jiutiubi,kiekvina perziura tai laikas ,kapsi pinigelis.O kas del kalio ir acto naudos ,tai tiesa,tai geras daiktas sarminti organizma,ir didele dalis tiesos cia parasyta.
Atsakyti

Bet kas

Tirština kraują reikia atsargiai

Jehudit .

Obuoliu acta galima gerti tik su vandeniu ir medum . Gerti ji tik su vandeniu, yra net pavojinga , gali prasideti skrandzio skausmai .

Valerija

Sutinku

Vitalija

Apie acto naudą jau žinomą nuo seno,o kinai jį naudoja ir ryte ir vakare. Geria be jokio vandens,čia mes nepratę ir pliko mūms gerklę,tai žinau,nes marti iš Kinijos. O prie ko čia Rusụ tautybė jūms užkliuvo??? Youtub kanalai? Nenorit nežiūrit ir viskas!!! Ir prie medžio galima prisikabintį,kai daugiau nėra prie ko,tai kvaila ir netaktiška....!!!!!

Irena Rimolaitiene

Kojom reikalingas kalcis ne kalis,kalis- širdžiai.
Atsakyti

Zinau

Trūkstant kalio ir magnio kojas traukia mėšlungis. Vadinasi ir kojom kalis būtinas.

Dale Klimavičiute

Kalcis reikalingas kaulams, dantims, nagams o kalis ir magnis nuo kojų mėšlungis

Elvyra Astrauskienė

Kojom reikalingas magnis,kalis širdžiai

Elvyra Astrauskienė

Kojom, raumenim reikalingas magnis🙂

Zita

Sake kad obuoliu actas minkstina kaulus. Bukit atsargus.
Atsakyti

Rasa

Tai vyresniem netinka

Nesvarbu

Šaukštas obuolių acto? Labai daug manau. Aš imu arbatinį šaukštelį, daug metų naudoju, bet darau pertraukas
Atsakyti

Odeta

Aš geriu keli metai, gerai jaučiuosi, aišku pertraukas reik daryt,pvz.5 dienas naudoju, pertrauka savaite...

jojo

nieko nesupratau is siu komentatoriu
Atsakyti

Marija

Ačiū už patarimą. Būtinai pasinaudosiu
Atsakyti

undefined

Ačiū, pasinaudosiu patarimais
Atsakyti

Vilija

As geriau obuoliu acto medaus silto vandens ciberzoles ir man labai padejo numeciau 5 kilogramus
Atsakyti
Lęšių virimas arba kiek laiko reikia virti lęšius?
(1)
Pankolio salotos
(4)
Kaip sunokinti avokadą arba kaip greitai sunokinti avokadus?
(3)